Детски книги ще вдъхват нов живот на текстове на Бийтълс

Детски книги ще вдъхват нов живот на текстове на Бийтълс

Две нови детски книги ще добавят картинки към текстове на песни на легендарните бийтълси Джон Ленъни и Пол Маккартни, съобщава Billboard.

Издателството за детска литература Simon & Schuster стартира специална поредица, базирана на текстовете на култовите музиканти. Първата от тях ще бъде "All You Need Is Love" ("Всичко, от което се нуждаете е любов"), с илюстрации от Марк Розентал. Книжката ще излезе през януари 2019 г., отпечатана от филиала Little Simon.

Предстоят подробности за втората книга, която ще се базира на песента "With a Little Help from My Friends".

Книгите ще бъдат освободени чрез лицензионно споразумение с Sony / ATV Music Publishing и Sony / ATV's Global Licensing Agent, Epic Rights. Другите картинки са базирани на песни на "Бийтълс". През 2014 г. Ringo Starr си сътрудничи с илюстратора Бен Корт за адаптирането на "Октоподната градина".

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Васил Терзиев: Нямам повод да си говоря с хора, които държат за заложници цял един град
София без автобуси, трамваи и тролеи: протестът на градския транспорт продължава, мобилизират автобуси за матурите
Украйна: След мирните преговори Русия извърши най-голямата атака с дронове от началото на войната
Разследват бившия шеф на ФБР за заплаха за убийство на Тръмп заради снимка с мидички 
Първи резултати от Румъния: Никушор Дан е новият президент
"Суис" отменя 1400 полета за лятото заради липса на пилоти
Звукът влияе директно върху клетките в човешкото тяло
Андрей Църня алармира за руска намеса в изборния процес в Румъния