Колеги на убития таксиметров шофьор в Разград: Не се чувстваме в безопасност

Общество

Колегите на убития таксиметров шофьор в Разград заявиха, че не се чувстват в безопасност. „Задържаният за убийството е пътувал с нас, колегите го познават много добре”, каза пред bTV таксиметровият шофьор Стефан Стоянов, който е бил приятел на убития Красимир Иванов.

„Доколкото знам от колеги, досега не е посягал, не се е държал агресивно. Този път определено е имал нужда от пари и е решил, че трябва да убие човек”, допълни таксиметровият шофьор.

Той и колегата му Младен Василев бяха категорични, че не се чувстват в безопасност, докато са на работа.

„Агресия има всяка вечер. Има много дрогирани в града. Ние ги елиминираме, като не им се пращат автомобили”, заяви Стоянов.

В таксиметровите автомобили има паник бутони, но явно при колегата им се е случило нещо, за да не може да реагира да натисне паник бутона, споделя още Стоянов.

Фирмата на таксиметровите шофьори предвижда да се сложи видеонаблюдение във всеки автомобил.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Гърция налага строг контрол за мотоциклети, скутери и електрически тротинетки в града и на пътя
Китай е построил огромни военни комплекси и съоръжения до силози за ядрени ракети
ЕК с препоръки към България за антикорупционни мерки, част от тях са в ПВУ
Седмица преди Световното по футбол: Хаос, недовършени ремонти и протести по улиците на Мексико Сити
На днешната дата, 5 юни. Световeн ден на околната среда
С над 3,5 милиона посетители Централни хали отбелязва своя втори рожден ден
Зеленски предложи среща лице в лице в отворено писмо до Путин
Времето: Топло със следобедни валежи