"Фарът" - новата коледна реклама на Macy's (видео)
Време е и за тазгодишното участие на Macy’s в парада на най-добрите коледни телевизионни реклами от света. Веригата магазини от САЩ дава своя принос, като представя трогателна история, озаглавена "Фарът".
Рекламата е дело на агенция BBDO New York и се излъчва с посланието "Перфектният подарък събира хората заедно".
Видеото разказва за момче на име Макс и момиче на неговата възраст - Лили, която живее във фар заедно с баща си и наскоро е загубила майка си. Бавното, сиво настъпване на времето за коледните празници в скалистото градче, където децата живеят, увеличава меланхолията на Лили. Макс й съчувства. Той измисля начин да й направи най-хубавният подарък.
Режисирана от Стив Айсън от MJZ, тази реклама с качеството на кино разказва история, която се свързва с тази за Рапунцел.
Рекламата е озвучена от кавър на песента “Everlasting Light” на Black Keys.
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Новият златен стандарт за доверие в марките
Маркетинг |Цитат на деня
Цитат на деня |На днешната дата, 15 май. Международен ден на семейството
На днешната дата |Служебните бележки за явяване на матура могат да бъдат и на електронен формат
България |Унгария привика руския посланик след мащабна атака с дронове близо до границата с Украйна
Свят |Новият златен стандарт за доверие в марките
Маркетинг |На днешната дата, 15 май. Международен ден на семейството
На днешната дата |Цитат на деня
Цитат на деня |Излязоха резултатите от първо класиране за гимназиите след 7 клас
България | Advertorial |Служебните бележки за явяване на матура могат да бъдат и на електронен формат
България |Унгария привика руския посланик след мащабна атака с дронове близо до границата с Украйна
Свят |Тим Бъртън ще режисира „Бийтълджус 2“
Екран |Простреляха смъртоносно 16-годишно момче в столицата
България |ADVERTORIAL
Първите автомобили Zeekr вече са в България - Еspace Auto поставят нов стандарт при електромобилите в страната
Fibank осъществи най-значимото международно пласиране на българска банка с две емисии облигации на обща стойност от 310 млн. евро
Коментари
Няма въведени кометари.