Христо Янев подаде оставка като треньор на ЦСКА

Политика за бисквитки

Треньорът на ЦСКА Христо Янев свика извънредна пресконференция, на която обяви, че подава оставка, каквито бяха очакванията след равенството на „червените" срещу Пирин (1:1) в събота вечер.

„Вчера след мача говорих с вас и казах, че винаги съм поемал отговорност. Моят начин е да си подам оставката", обясни Янев, цитиран от Дарик.

„Решението ми е окончателно. Варианти да се върна? Варианти има всякакви, но това може да бъде начинът ЦСКА да се върне в правилния път", каза той.

"Не виждам духа от миналата година", поясни Янев за оставката си на извънредна пресконференция.

"Това не е отборът, който аз искам да виждам, това е причината. Шефовете ще кажат какво приемат и какво не. Това, че виждам болка в очите на феновете, ме кара да бъда неудовлетворен. Искам нещо да се промени. Тези момчета трябва да разберат, че трябва да се борят", добави той.

Ключови думи

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Седмичен хороскоп: Звездите за бизнеса от 6 до 12 април
Института за изследване на войната: Доверието към Путин спада
Запрянов: С подписаното споразумение за сигурност с Украйна ние не поемаме никакви военни ангажименти
Прозрачността като тест за зрялост: заплащането между справедливостта и реалността
Времето: Днес ще бъде предимно слънчево
Германия изтегля партиди безалкохолна бира от пазара, защото се превърнала в алкохолна
Северна Македония намалява акцизите на горивата, дизелът поевтинява най-много
Българският фермерски съюз предупреждава за риск от прекратяване на членството на България в „Копа-Коджека“