Откриха тяло сред останките на разбилия се самолет с футболиста Емилиано Сала
Откриха тяло сред останките на разбилия се самолет с футболиста Емилиано Сала и пилота Дейвид Иботсън, предава ВВС.
Засега тялото не е идентифицирано. Останките от самолета, който изчезна от радарите над Ламанша на 21 януари, бяха намерени край Гърнзи.
Самоетът Piper Malibu N264DB се движеше от Франция към Кардиф, където 28-годишният аржентински нападател трябваше да започне да играе в новия си клуб. Машината беше пилотирана от 59-годишния Дейвид Иботсън от Кроул, Северен Линкълншир.
Официално издирването беше прекратено на 24 януари, след като капитанът на пристанището в Гърнзи заяви, че шансовете за оцеляване на двамата са "изключително нищожни". Въпреки това, останките бяха открити благодарение на частно финансирана операция, водена от морския учен и океанограф Дейвид Мърнс.
Тялото, което беше извадено от останките, е било откарано на остров Портланд, за да бъде изследвано. Не са оповестени подробности относно неговата идентификация.
Ключови думи
|
|
Възобновяване на преговорите за мир в Украйна: Делегация от Киев пристигна в Маями
Свят |Продажбата на дълг на Electronic Arts привлича голям интерес
Компании |Неизвестно за известните: Третият президент на САЩ открива винените турове във Франция и вкарва напитката в Белия дом
Любопитно |Blue Origin се включва в надпреварата за изграждане на центрове за данни в космоса
Компании |Тръмп: Обмисляме постепенно ограничаване на военните операции срещу Иран
Свят |На днешната дата, 21 март. Световен ден на поезията и гората, Международен ден на кукления театър
На днешната дата |Времето: Облачно и ветровито, а на места и дъждовно
България |5-минутно правило срещу отлагане
Техники за успех |Bosch създава роботи, за да промотира иновациите в чистачките (Видео)
Маркетинг |Банките очакват до три увеличения на лихвите от ЕЦБ тази година
Финанси |САЩ вдигнаха временно санкциите срещу иранския петрол, натоварен на танкери
Енергетика |Унгария на фотофиниш
ЕС |Тръмп: Обмисляме постепенно ограничаване на военните операции срещу Иран
Свят |ADVERTORIAL
УниКредит дава начало на второто издание на ESG обучителната си програма си програма Skills for Transition
Системата на Кока-Кола в България с престижно отличие от БФБЛ за принос към обществото и устойчивото развитие
Коментари
Няма въведени кометари.