Финанси
|Компании
|Енергетика
|Икономика
|Националното сдружение за недвижими имоти огранизира юбилейното десето издание на конференцията „INSPIRE TO HIGHER"
По случай Професионалния празник на брокера, който се отбелязва ежегодно на 30 октомври, Национално сдружение Недвижими имоти (НСНИ) - браншовата структура на професионалистите в сферата на недвижимите имоти организира за десети пореден път Национална конференция „INSPIRE TO HIGHER“ под надслов „БЪДЕЩЕТО НА ИМОТИТЕ – ОЧАКВАЙТЕ НЕОЧАКВАНОТО“. Събитието ще се проведе на 1 ноември 2024 г. в конферентна зала „Москва“ на Гранд Хотел Пловдив.
Организаторите очакват участници от всички сегменти, свързани с недвижими имоти в страната, заинтересовани лица, партньорски браншови организации, държавни и местни институции, журналисти и медийни партньори. Събитието ще протече в пет панела:
Първи панел:
ПЛОВДИВ, ГРАДИМ БЪДЕЩЕ ВЪРХУ МИНАЛОТО В СЪРЦЕТО НА БЪЛГАРИЯ
Втори панел:
ИМОТИ И КРЕДИТИ – СТЪЛБ В МАКРОИКОНОМИКАТА ИЛИ ПОДВОДЕН КАМЪК?
Трети панел:
БАНКИТЕ В ОЧАКВАНЕ НА ЕВРОТО – АМБИЦИЯ ИЛИ РЕАЛНОСТ?
Четвърти панел:
НАЙ- ДОБРИЯТ НАЧИН ЗА ПРОГНОЗИРАНЕ НА БЪДЕЩЕТО, ДА СИ ГО СЪЗДАДЕМ САМИ. ЗА БРАНША ОТВЪТРЕ.
Пети панел:
CHATGPT – НЕВИДИМИЯТ ПАРТНЬОР НА ВСЕКИ УСПЕШЕН БРОКЕР
На събитието ще присъстват членове на НСНИ, управители и собственици на компании за недвижими имоти от страната, специалисти и инвеститори в сферата на недвижимите имоти, експерти от сродни браншови и бизнес организации, свързани с индустрията на недвижимите имоти.
Ключови думи
НОВ КОМЕНТАР
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Две джамии бяха подпалени при нападения на израелски заселници на Западния бряг
Свят |Любомир Дацов: Имаме нужда да охладим икономиката
България |Акциите на китайския производител на чипове памет CXMT скочиха с 500% след борсов дебют в Шанхай
Компании |Петролът поевтиня с над 5%, след като САЩ и Иран преустановиха военните действия през уикенда
Енергетика |Зеленски одобри план за удари на далечно разстояние в Русия
Свят |Връх Олимп и плажовете от десанта в Нормандия влязоха в Списъка на световното наследство на ЮНЕСКО
Любопитно |Прогноза: При лош сценарий на конфликта в Персийския залив бензинът у нас може да надхвърли 2 евро за литър
Енергетика |30 евро струва пренасянето на багаж с кон в последната 10-километрова отсечка до Седемте рилски езера
България |Ридли Скот екранизира легендарния роман „Островът на съкровищата“ с Хю Джакман в ролята на пирата Джон Силвър
Любопитно |Звездите за бизнеса от 27 юли до 2 август: Ускорение в професионалния ритъм
Хороскоп |Българските газови резерви: Между мита и реалността
Енергетика |Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Енергетика |Над 1500 са глобите за тротинетки и АТВ в Бургас до момента
България |LinkedIn и краят на илюзията за “професионална” социална мрежа
БизнесФилмът „Подслон” на Драгомир Шолев с престижна награда от фестивала в Одеса (трейлър)
БългарияГлад за готови апартаменти в Пловдив на фона на прогнози за нов скок на имотните цени под тепетата
ИкономикаБългарските газови резерви: Между мита и реалността
ЕнергетикаADVERTORIAL
Две престижни международни отличия за успешния преход на България към плащания в евро
Технополис стартира предварителните поръчки на новите сгъваеми смартфони Samsung Galaxy Z и смарт часовници Galaxy Watch
Коментари
Няма въведени кометари.