Пит и Джоли се местят временно в Лондон

Пит и Джоли се местят временно в Лондон

Брад Пит и Анджелина Джоли отново ще се преместят да живеят в Лондон с децата си. Това ще се случи, докато актьорът работи върху продължението на филма "Z-та световна война", съобщи изданието "Фимейл фърст", цитирано от БТА.

Актьорите все още не са намерили идеалния дом за многодетното си семейство. Те искат да купят жилище, но ако не открият, ще наемат, както и преди.

През 2012 г. се говореше, че те дават по 17 000 лири на месец за имението "Хорнс плейс" в Лондон. Пит и Джоли живяха там 18 месеца, докато Анджелина снимаше "Господарка на злото", а Брад Пит - "Съветникът".

Докато Брад Пит работи върху новия филм, Анджелина Джоли ще се занимава с хуманитарна дейност. Децата вероятно ще учат във Френския лицей, както при предишния им престой в британската столица.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

На днешната дата, 22 юли. Имен ден празнуват Магда, Магдалена, Мадлен
Държавният департамент на САЩ одобри продажба на въоръжение на България за 620 млн. долара
Зеленски обяви, че следващият кръг мирни преговори между Украйна и Русия ще бъде в сряда
Град Ню Йорк и щатът Ню Джърси очакват 3,3 млрд. долара приходи от Световното първенство по футбол през 2026 г.
Гърция премахва таксите за теглене от банкомат
По план за 43 млн. евро: Изкуствен интелект ще помага на държавната администрация в Испания
Великобритания започва мащабна акция срещу организаторите на нелегална миграция в страната
Слънце и жега: Термометрите удрят 42° във вторник