Acer показва Меган Фокс в странно амплоа


Технологичната марка Acer показа странна видео реклама с топ модела Меган Фокс. В нея манекенката е представена като „брилянтен учен” – морски биолог, който… разработва начин да се говори с делфините.

Рекламата поставя Фокс в компанията на екип от научни работници, които сякаш са излели от 80-те години на миналия век. Младата изследователка успява да създаде език за разговор с морските животни с помощта на лаптоп Acer – "най-тънкият, най-лек ултрабук на компанията".

"Показването на Меган Фокс в ролята на гениален учен изглежда почти толкова нетипично, колкото ролята на Кийфър Съдърланд в предишната реклама на Acer, където той играе екшън герой/пекар." Идеята на двете истории е, че звездите – главни герои разкриват в тях своята прикрита страст - нещо, от което истински се вълнуват и интересуват.

Спотът с красивата Меган е дело на агенция Mother London. Режисиран е от Иван Захариас от Stink. Можете да го видите тук.

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Президентът на Финландия: Украйна вече е спечелила войната срещу Русия
Роналдо постави антирекорд за последните две световни първенства по футбол
Феновете на Тейлър Суифт купиха фасове и боклуци от сватбата ѝ за по 25 долара бройката
„Безполезен“ орган, който лекарите често отстраняват, всъщност може да помага в борбата с рака
Русия затваря железопътните гранични пунктове с Финландия, Естония и Латвия
„Context by Мениджър“, Епизод 6: „Бюджет 2026“ под лупа
Марта Кос към Скопие: Не губете време в оправдания и не изпускайте този прозорец на възможности за начало на преговори с ЕС
Играта на Vivacom „Кало Змея: Гръм & Run“ e номер 1 за България в Google Play и App Store
Турция затвори пристанищата си за ЛГБТК+ круиз с 2000 пътници: „Не отговаря на нашите морални ценности“