Ключова дума
|Автори
|Advertorial
|Фотогалерия
|Финанси
|Реклама
|Политика
|Лидерство
|Компании
|България
|Стил
|Свят
|ПР и събития
|Политика
|Общество
|Енергетика
|Бизнес
|Туризъм
|Общество
|Лица
|Култура
|Криейтив
|Класации
|Техники за успех
|София
|ЕС
|Екран
|Банки
|Мениджмънт
|Светска хроника
|Технологии
|Хороскоп
|Маркетинг
|На днешната дата
|Любопитно
|Всичко от деня
|Цитат на деня
|Job Мениджър
|Виц на деня
|Коментари
|Жената е ...
|За нас
|Реклама
|ISO 9001-2015
|Fractal Games
|Декларация за поверителност
|Икономика
|M Events
|M Видео
|Коментари
|Избори за местна власт/2023
|Политика за бисквитки
|Нова оферта от Facebook: Пиши на Марк срещу 100 долара!
Най-голямата социална мрежа в света Facebook изглежда има намерение да монетаризира всяка възможност, включително и личното време на основателя й Марк Зукърбърг. Новата оферта от компанията е шанс да си пишеш със Зукърбърг срещу 100 долара, съобщава Mashable.
Предложението избирателно пристига при потребители, които са извън числото на 16-те милиона одобрени от Зукърбърг приятели в мрежата, уточнява още изданието. Предполага се, че след извършване на плащането от 100 долара, съответното писмо директно отива в папката „Входящи” на основателя на Facebook, за да го види и да му отговори своевременно.
В интерес на истината, при първоначалните намерения за стартирането на този проект, обявени в края на миналата година, ръководството на компанията коментираше цена от 1 долар с условната забележка, че Facebook „ си запазва правото да експериментира с цените ".
Към момента от компанията поясняват, че „се тестват радикални ценови варианти, за да се разработят способи за противодействие на спамове.”
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
„Политико“: България проучва възможности за изключение от американските санкции срещу „Лукойл“
България |Уолстрийт смята, че токенизацията ще промени световните пазари. Сега е ред на златото
Финанси |Демократи от американския Конгрес искат Андрю Маунтбатън Уиндзор да отговаря на въпросите за Епстийн в САЩ
Свят |Шефът на Razеr: Подгответе се изкуственият интелект да промени всичко в гейминг индустрията
Технологии |Министър Вълчев: Ще има увеличение на учителските заплати
България |Министър Вълчев: Ще има увеличение на учителските заплати
България |Китайският президент Си Дзинпин предлага създаване на глобален орган за регулиране на изкуствения интелект
Технологии |Пентагонът е дал зелена светлина за предоставяне на „Томахоук“ на Украйна. Решението е в ръцете на Тръмп
Свят |Румен Радев: Само партията, която лично аз обявя, може да бъде моя партия
Политика |Френският премиер призовава за преговори на закрити врати след одобряването на нов данък върху богатството
Политика |Уолстрийт смята, че токенизацията ще промени световните пазари. Сега е ред на златото
Финанси |Тоалетна от масивно злато ще бъде предложена на търг в „Сотбис“
Любопитно |Белият дом ще обяви, че китайските съоръжения на Nexperia ще възобновят доставките на чипове
Технологии |ADVERTORIAL
Кредитните карти на Fibank вече предлагат разсрочване на вноски без оскъпяване
Интер Експо Център представя изцяло обновен конгресен етаж и модернизирани изложбени зали – ново ниво в организацията на събития у нас
Коментари
Няма въведени кометари.