bTV с нова комуникационна кампания за 25-годишнината на bTV Новините
На 18 ноември bTV Новините ще отбележат 25 години в ефир, през които екипът на новинарската редакция е отразявал най-значимите събития, моменти и промени в обществото. По повод празничната дата bTV представя нова комуникационна кампания под мотото „Стотици часове. Хиляди истории. Твоите новини.“ Зрителите и онлайн потребителите ще видят ексклузивно съдържание, посветено на годишнината, специални видео форми с лицата на нюзрума, репортерите и професионалистите зад камера, любими през годините рубрики. Творческата концепция отразява посланията и ценностите на bTV Новините - да бъдат винаги близо до хората.
Едно от лицата на bTV Новините е Росен Цветков. Той се присъединява към bTV преди близо 12 години и в различни роли - като репортер, продуцент на новинарски емисии и водещ - винаги е бил убеден, че най-голямата сила на журналиста е да стига до истината и да я показва без „украса“ и без спестяване на детайли. „Учим се в професията, когато срещаме трудности и различни предизвикателства. Продължавам да търся интересни истории, защото чувството на удовлетворение, когато сме успели да променим живота на хората по положителен начин чрез нашите материали, е невероятно. Това усещане неизменно те зарежда да продължаваш напред.“, сподели той в ефира на „Тази събота и неделя“.
Гергана Венкова е част от екипа на bTV от над 3 години. С богат журналистически опит, предимно от политическите „арени“, репортерът на bTV следи ключовите обществени процеси у нас. Гергана вярва, че независимо дали става дума за ежедневни новини или за мащабни събития, основната задача на журналиста е да представя фактите обективно и отговорно, така че зрителите да могат да изградят собствено мнение и да правят информиран избор в живота си. „В нашата работа на терен има много непредвидими моменти и трудни емоционални ситуации. Вярвам, че всички ние в bTV сме хора с изключителна емоционалност и умеем да разказваме истории по най-чистия начин - така, както всеки го преживява в сърцето си. Знам, че зрителите оценяват това. В bTV винаги се стремим да бъдем първи при извънредни събития. През тази година бяхме първите, които показахме на живо в национален ефир избора на новия папа, защото беше важна новина за целия свят.“, заяви тя в уикенд блока на bTV.
Цветан Баяслиев е продуцент на спортните новини в bTV. За него успехите на българския спорт са повод за гордост за всички сънародници и истории, които заслужават да бъдат разказвани на поколенията. „Най-големите успехи на българския спорт показахме в ефира на bTV - от талантливите ни тенисисти Иван Иванов и Александър Василев, през среброто за волейболния национален отбор, до триумфа на Карлос Насар на световното първенство по вдигане на тежести. 2025 година беше много емоционална, а до края ѝ ще представим още две големи изненади в нашия ефир.“, сподели Цветан Баяслиев пред Митьо Маринов и Ванина Недкова.
Ключови думи
НОВ КОМЕНТАР
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Nikkei: Световната верига Marriott отваря няколко луксозни хотела в Непал
Компании |Търговците в Испания губят 2 млн. евро на ден от кражби
Свят |В София се предлагат 7630 апартамента в строеж. В кои квартали строителството е най-активно?
Икономика |Австрия отвори полицейски участък в родния дом на Хитлер в град Браунау
Свят |Мениджърът на „Саутхемптън“ е обвинен в шпионаж в полза на съперниците
Спорт |Тръмп искал Джани Инфантино за генерален секретар на ООН
Свят |Рубио: САЩ са готови за диалог, но Иран не подхожда сериозно към преговорите
Свят |На днешната дата, 22 юли. Имен ден празнуват Магда, Магдалена, Мадлен
На днешната дата |Радев: Категорично е изключено от българска територия да се водят бойни действия в Близкия изток
България |Времето: Обилни валежи в почти цялата страна, особено интензивни по морето
България |Бюджетната комисия одобри бюджета на второ четене след 12-часово заседание
Свят |Технополис стартира предварителните поръчки на новите сгъваеми смартфони Samsung Galaxy Z и смарт часовници Galaxy Watch
Технологии | Advertorial |Парламентът реши: Пламен Тончев поема поста председател на ДАНС
Политика |Фейсбук се срина за 40 минути
ОбществоLinkedIn и краят на илюзията за “професионална” социална мрежа
БизнесКитай проведе тестово изстрелване на многократно използваема суперкосмическа ракета
СвятСАЩ разследват твърдения за ирански дронове в Куба, Тръмп предупреди: „Ще се справим с това"
Свят25 безполезни, но много любопитни факти
МаркетингADVERTORIAL
Технополис стартира предварителните поръчки на новите сгъваеми смартфони Samsung Galaxy Z и смарт часовници Galaxy Watch
Постигаме повече заедно: cargo-partner и Nippon Express напредват с интеграцията в Словакия, Полша и Австрия
Коментари
Няма въведени кометари.