Радев ще обсъди с Gastrade и Copelouzos Group възможностите за повече газ
Политика
Обновена 09:50ч., 29.08.2022
Президентът Румен Радев ще приеме на "Дондуков" 2 днес от 11:30 ч. представители на ръководството на компаниите Gastrade и Copelouzos Group, съобщиха от прессекретариата на държавния глава.
Сред темите на срещата ще бъдат възможностите за увеличаване на количествата природен газ за България, които страната ни ще получава през Гърция чрез терминала в град Александруполис.
В разговора ще участват министър-председателят на служебното правителство Гълъб Донев, министърът на енергетиката Росен Христов, представители на ръководствата на „Булгаргаз“ и на „Булгартрансгаз“.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Депутатите узакониха лобизма с понятието „представителство на интереси“
Политика |Хитлер победи Зелински на първия тур на местните избори във Франция
Любопитно |Иранската футболна федерация се отказа от бойкот на Световното първенство в САЩ
Спорт |Британският регулатор разследва производителя на Photoshop заради таксите за анулиране
Компании |Новите OLED телевизори на Samsung: Вижте разликата, почувствайте интелигентността
Технологии |На днешната дата, 19 март. Имен ден празнуват Дария, Дарин, Дарина и Найден
На днешната дата |Гибелта на „загниващия“ Запад – прогнозата, която се „сбъдва“ вече два века
Свят |Системата на Кока-Кола в България с престижно отличие от БФБЛ за принос към обществото и устойчивото развитие
Компании | Advertorial |Valeo Foods Group придобива българската компания „Престиж-96“ АД
Компании |Златото поевтинява за седми пореден ден
Финанси |Времето в четвъртък: Облачно с краткотрайни превалявания
Общество |Неизвестна картина на Ел Греко беше открита маскирана под фалшификат във Ватикана
Свят |Европейските авиокомпании предупреждават: по-високите цени на горивата ще се платят от пътниците
Бизнес |ADVERTORIAL
УниКредит дава начало на второто издание на ESG обучителната си програма си програма Skills for Transition
Системата на Кока-Кола в България с престижно отличие от БФБЛ за принос към обществото и устойчивото развитие
Коментари
Няма въведени кометари.