Ивет Лалова в реклама от агенция The Smarts
С този български криейтив продължаваме да ви представяме най-доброто от усилията на рекламните агенции у нас. Този път в БГ кампанията има и звезда – световната ни финалистка и европейска шампионка по лека атлетика Ивет Лалова.
Тя се снима в телевизионна реклама на натуралните сокове Queen’s, направена от агенция The Smarts в София. Пресечната точка на производителя на сокове с прочутата ни спортистка се намира в 1996 година, когато Ивет започва кариерата си и Queen’s пускат на българския пазар първите си сокове, отбелязват от агенцията.
„За мен беше удоволствие да бъда част от проекта, тъй като показва (…) труда и усилията, необходими за постигането на перфектни резултати и се надявам да вдъхнови повече хора да влагат най-доброто от себе си в това, което правят“, казва Ивет Лалова.
Ето и видеото с нея, направено в духа на световните кампании, в които известни спортисти опитват да вдъхновят решителност в публиката и да внушат, че съдбата на всеки е в собствените му ръце.
Ключови думи
НОВ КОМЕНТАР
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Върнете стратегическия сторителинг обратно в центъра на растежа
Маркетинг |Цитат на деня
Цитат на деня |На днешната дата, 23 юли. Рождениците днес
На днешната дата |Депутатите одобриха бюджетите на ДОО и НЗОК за 2026 година
България |Nikkei: Световната верига Marriott отваря няколко луксозни хотела в Непал
Компании |Технополис стартира предварителните поръчки на новите сгъваеми смартфони Samsung Galaxy Z и смарт часовници Galaxy Watch
Технологии | Advertorial |Върнете стратегическия сторителинг обратно в центъра на растежа
Маркетинг |На днешната дата, 23 юли. Рождениците днес
На днешната дата |Депутатите одобриха бюджетите на ДОО и НЗОК за 2026 година
България |Цитат на деня
Цитат на деня |Търговците в Испания губят 2 млн. евро на ден от кражби
Свят |Времето: Жълт код за дъжд и гръмотевици в цялата страна
България | Advertorial |В София се предлагат 7630 апартамента в строеж. В кои квартали строителството е най-активно?
Икономика |ADVERTORIAL
Технополис стартира предварителните поръчки на новите сгъваеми смартфони Samsung Galaxy Z и смарт часовници Galaxy Watch
Постигаме повече заедно: cargo-partner и Nippon Express напредват с интеграцията в Словакия, Полша и Австрия
Коментари
Няма въведени кометари.