Тръмп: Решение за прекратяване на операцията срещу Иран ще бъде взето съвместно с Израел

ЕС

Президентът на САЩ Доналд Тръмп заяви пред  в. Times of Israel, че решението за това кога да се прекрати войната с Иран ще бъде взето съвместно с израелския премиер Бенямин Нетаняху.

„Мисля, че това е съвместно усилие. Говорили сме за това. Ще взема решение в подходящия момент, но всичко ще бъде взето предвид“, отговори Тръмп на въпрос по темата.  Американският президент подчерта, че макар мнението на Нетаняху да бъде взето предвид, той ще има последната дума.  Според Тръмп Иран е искал да унищожи Израел.

„Иран е щял да унищожи Израел и всичко, свързано с него. Работихме заедно. Унищожихме страна, която искаше да унищожи Израел“, заяви американският лидер.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Първите автомобили Zeekr вече са в България - Еspace Auto поставят нов стандарт при електромобилите в страната
Standard and Poor’s повиши перспективата пред рейтинга на България от стабилна на положителна
Възстановиха електроснабдяването в Куба след масовото спиране на тока
Времето: Жълт код за обилни валежи в 12 области
Унищожават 859 кг био храни от склад в София заради манипулиране на сроковете на годност
Историята на вашата марка работи благодарение на вас. И това може да е най-големият ви проблем
Демерджиев посочва икономическата престъпност сред приоритетите на МВР
Пеканов: Инфлацията в момента е основно предизвикателство за всички граждани