Стачна вълна от петък сред служителите на влаковете Евростар
Служителите на железопътната компания „Евростар“, чиито влакове свързват Великобритания с континенталната част на Европа, излизат в седемдневна стачка, съобщават световните медии.
Недоволството на работниците е продиктувано от нерегламентираното работно време и ненормираните смени. Това е поредната стачка на служителите на компанията, след като споразумението от 2008 г. за баланс между работата и личния им живот многократно е нарушавано.
Стачните действия ще се проведат от 23.01 часа (местно време) на 12 август до 22.59 часа на 15 август, а също и от 23.01 часа на 27 август до 22.59 часа на 29 август. Работниците обаче гарантират, че всички пътници с резервации ще бъдат обслужени.
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Standard and Poor’s повиши перспективата пред рейтинга на България от стабилна на положителна
Бизнес |Възстановиха електроснабдяването в Куба след масовото спиране на тока
Свят |Времето: Жълт код за обилни валежи в 12 области
България |Историята на вашата марка работи благодарение на вас. И това може да е най-големият ви проблем
Маркетинг |Цитат на деня
Цитат на деня |Първите автомобили Zeekr вече са в България - Еspace Auto поставят нов стандарт при електромобилите в страната
Автомобили | Advertorial |Историята на вашата марка работи благодарение на вас. И това може да е най-големият ви проблем
Маркетинг |Времето: Жълт код за обилни валежи в 12 области
България |Вредят ли на продуктивността списъците със задачи?
Техники за успех |На днешната дата, 16 май. Рождениците днес
На днешната дата |Цитат на деня
Цитат на деня |Възстановиха електроснабдяването в Куба след масовото спиране на тока
Свят |Започва „Кръговрат“ - първият фестивал за устойчиво кино в България
Любопитно |ADVERTORIAL
22 проекта в 16 области получиха финансиране по второто издание на грантовата програма на „Капка по капка“
Трансформацията на B2B търговията при индустриални и производствени компании
Коментари
Няма въведени кометари.