„Реал Мадрид” сложи цена на Роналдо 1 млрд. евро

„Реал Мадрид” сложи цена на Роналдо 1 млрд. евро

"Реал Мадрид” няма намерение да продава Кристиано Роналдо в момента, но ако Пари Сен Жермен толкова го искат, трябва да извадят умопомрачителните 1 млрд. евро. Това заяви президентът на клуба Флорентино Перес през радио Cadena CORE.

"Ако Пари Сен Жермен иска Роналдо, всичко е толкова просто - ще им се наложи да заплатят 1 млрд. Във футбола е трудно нещо да се прогнозира, но ние нямаме намерение да се разделяме с португалеца през 2016 г. Неговият договор изтича чак след три години", каза Перес.

Наскоро стана известно, че от ПСЖ са предложили 150 млн. евро за Роналдо през лятото, но офертата е била отхвърлена, припомня БГНЕС. До момента единствено френският клуб се е осмелявал да направи конкретно предложение за 30-годишния португалец. Контрактът на Роналдо с Реал е до 30 юни 2018 г.

Ключови думи

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Тръмп е разочарован от Путин, днес ще разговаря със Зеленски
Финансовият министър: Данъците няма да се повишават
Масирано полицейско присъствие по всички пътища в страната ще има днес и в неделя
Перуанско заведение в столицата Лима оглави класацията „50-те най-добри ресторанта в света“
Премиерът с призив: Да няма стихийна паническа обмяна на левове в евро!
Времето: Жълт код за високи температури в 18 области
Петролът поевтиня, след като Иран потвърди ангажимента си за неразпространение на ядрени оръжия
Производителят на чипове Nvidia може скоро да стане най-скъпата компания в историята