Новак Джокович се ожени

Новак Джокович се ожени

Сръбският тенисист Новак Джокович сключи брак с приятелката си Елена Ристич четири дни след победата си на турнира „Уимбълдън”, съобщи USA Today. Двамата очакват първото си дете.

Сватбата се е състояла в курорта „Свети Стефан” в Черна гора, а целият персонал на курорта бил задължен да подпише съгласие за конфиденциалност. Сред гостите на празненството е бил и Борис Бекер.

Джокович, който оглавява ранглистата на Асоциацията на професионалните тенисисти, получил специална благословия за венчаването си още по време на Ввеликденския пост от митрополита на Черна гора Амфилохий.

 

Ключови думи

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Турски криптоизмамник, осъден на над 11 000 години затвор, е открит мъртъв в килията си тази сутрин
Target възприема нов маркетинг подход за колаборацията си с Woolrich
„Политико“: България проучва възможности за изключение от американските санкции срещу „Лукойл“
Пентагонът е дал зелена светлина за предоставяне на „Томахоук“ на Украйна. Решението е в ръцете на Тръмп
На днешната дата, 2 ноември. Рождениците днес
Уолстрийт смята, че токенизацията ще промени световните пазари. Сега е ред на златото
Китайският президент Си Дзинпин предлага създаване на глобален орган за регулиране на изкуствения интелект
Как да научите мозъка си да преодолее перфекционизмa?