Effie® България обяви победителите в конкурса за 2024 година 

ПР и събития

Effie® България обяви победителите в своето  седемнадесето издание. На бляскавата гала церемония снощи агенция Noble Graphics спечели три златни и една сребърна награда и стана „Най-ефективна агенция“. Отличието е пето поредно за агенцията. 

В класацията на второ място застана агенция guts&brainsDDB, а третото място се заема от Saatchi&Saatchi и Switch Productions. 

На върха на класацията „Най-ефективен рекламодател“ застанаха три компании и една неправителствена организация – Carlsberg Bulgaria, Обединена млечна компания, Перно Рикар България и Фондация „Документалисти“. 

Като „Най-ефективна търговска марка“ бяха обявени три бранда - Malfi Gin, Пиринско и Фондация „Документалисти“. 

На церемонията, водена от Десислава Минчева-Раул, кореспондент на bTV за европейските институции и във Франция, бяха връчени общо 3 златни, 6 сребърни и 6 бронзови награди.  

Пълен списък на победителите в Effie Awards България 2024 можете да разгледате тук. Конкурсът се организира от Българската асоциация на комуникационните агенции (БАКА).

Наградите Effie са известни сред рекламодателите и агенциите в световен мащаб като най-изявеното признание в бранша и награждават всички форми на маркетингови активности, които допринасят за успеха на търговските марки.  

За повече от 50 години, след създаването на наградите, спечелването на Effie се превърна в световен символ на постижение. Днес Effie празнува ефективността с програми по цял свят, като награждава идеите, които работят.   

В тазгодишното издание на конкурса Effie България участваха комуникационни агенции и рекламодатели с кампании, създадени за България и реализирани на българския пазар в периода 1 януари 2023 – 31 август 2024 година. Победителите бяха определени от жури, съставено от 22 професионалисти с богат опит в различни сфери на индустрията. 

За повече информация посетете effiebulgaria.org.

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Холивудската звезда Кейт Бланшет е назначена за професор по съвременен театър в Оксфорд
Математика с контекст: защо новият формат на НВО залага на природните науки
Парламентът одобри и на второ четене вдигането на тавана на дълга
Wizz Air свързва София с 19 държави чрез 39 директни маршрута това лято
Десет години по-късно: Брекзит е коствал 6% от икономиката на Обединеното кралство
Зеленски: Най-добрият начин да се гарантира бъдещето на Европа е с ускорено членство на Украйна в ЕС
САЩ вдигнаха морската блокада на Иран. Моджтаба Хаменей заяви, че Тръмп е сключил сделка „от отчаяние“
На днешната дата, 19 юни. Рождениците днес