Трансимпорт обявява конкурс за позиция "Управител"

Трансимпорт обявява конкурс за позиция Управител

Трансимпорт ООД, част от ВМ Финанс Груп, е водещ дистрибутор на бързооборотни стоки. Съчетанието на качествени продукти и първокласна дистрибуторска услуга, е ключът за нашия успех. Основен партньор сме на световноизвестни доставчици като William Grant&Sons Distillery (Glenfiddich Single Malt Whisky, Tullamore Dew Irish Whiskey, Grant’s Blended Scotch Whisky); Beluga vodka; Amarula liquor, AdVini, Bottega, Esporao wines, Pilavas ouzo, Pyrat rum, Patron tequila; Arnold Andre Germany (Clubmaster, Handelsgold, Independence, Vasco Da Gama); Scandinavian Tobacco Group Holland (Cafe Crème, Colts, Borkum Rif; Oettinger Davidoff Group ( Davidoff, Zino);  Mak Baren Tobacco Company ( Choice Fine Cut/ Pipe, Mac Baren Traditional); MST Italia ( Toscano, Toscanello); Miquel – Costas & Miquel  (Smoking); Starbrook Chocolate Company ( Starbrook, Classic Wheels).

Имаме търговски офиси в София и Варна и представители в градовете Пловдив и Бургас. Нашият екип е съставен от млади и енергични хора, които харесват динамичната работа и общуването с клиентите ни.

Предлагаме Ви възможността да се присъедините към нас на позиция: Управител

Основна цел на позицията:

Да планира и реализира одобрените стратегически цели на компанията, да развива и управлява бизнеса в съответствие с правилата, политиките и процесите на ВМ Финанс Груп.

Отговорности:

  • Носи пълната отговорност за:

- Развитието на бизнеса и постигането на бизнес целите на компанията, одобрени от Съвета на директорите;
- Финансовото представяне на компанията, работейки в тясно сътрудничество с Груповия финансов отдел;
- За взетите оперативно-тактически решения, свързани с дейността на компанията,
- Всички вменени му задължения по закон и от Общото събрание.

  • Участва в процеса на стратегическо планиране на ниво компания и отговаря за цялостното представяне на дружеството, включително управлението на ежедневните процеси;
  • Разработва оперативен план, в съответствие със стратегическите цели на компанията, трансформира го в конкретни цели, проекти и/или инициативи и следи за тяхното изпълнение;
  • Предлага годишен бюджет на дружеството за одобрение от Съвет на директорите и управлява ресурсите на организацията в рамките на одобрените параметри;
  • Ревизира плана и бюджета поне веднъж годишно и ги актуализира в съответствие с промените в средата и възможностите на организацията;
  • Отговаря за реализирането на заложените цели и КПИ в рамките на одобрения план и бюджет на дружеството;
  • Управлява цялостната дейност на дружеството с цел повишаване на приходите, рентабилността и осигуряване на устойчиво развитие на компанията;
  • Анализира финансови отчети, управлява парични потоци, прави преглед на приходи и разходи, свързани с постигане на целите; при необходимост предприема корективни действия;
  • Отговаря за навременната и коректна отчетност към акционерите и мениджмънта;
  • Изгражда дългосрочни взаимоотношения с ключови партньори според нуждите за реализиране на стратегическия план;
  • Поддържа и развива организационна структура и процеси, целящи оптимизиране ефективността на ресурсите;
  • Насърчава поведение, съответстващо на морала и ценностите на Групата, стимулира ангажираността на служителите;
  • Въвежда ефективна система за целеполагане и оценка на представянето на мениджърите и служителите в организацията, управлява човешките ресурси на организацията, в съответствие с одобрените корпоративни политики и процедури и законовите изисквания;
  • Носи отговорност за приложението и спазването на Корпоративните политики и процедури;
  • Представлява компанията пред държавни институции, търговски асоциации и бизнес организации.

Изисквания:

  • Висше образование – Висше – магистър, области Бизнес администрация, Стопанско управление, Икономика, Финанси;
  • Опит на сходна позиция – Минимум 7 години практически опит като Управител или Изпълнителен Директор;
  • Висока информираност и следене на актуална информация, свързана с предмета на дейност на компанията;
  • Генериране на идеи и области за развитие и подобрение;
  • Умения за краткосрочно и дългосрочно планиране и устойчиво развитие;
  • Умения за комбиниране на оперативни дейности със стратегическо планиране и мислене;
  • Високо ниво на аналитичност;
  • Умения за управление и синхронизиране на разнородни инициативи, политики и процедури в контекста на заложените общи организационни принципи на Групата;
  • Разбиране нуждите на клиентите и взимане на решения при независимост на действията;
  • Умения да се намира решение на комплексни проблеми;
  • Умения за ръководене, контролиране и координиране на хора;
  • Утвърждаване на организационната култура и развиване на знанията и уменията на служителите;
  • Обединяване на хората около общите цели и тяхното мотивиране;
  • Умение за управление на промяна и умение за управление на кризисни ситуации.
  • Много добри компютърни умения – MS Office, Internet, ERP-системи.
  • Английски език – отлично владеене – писмено и говоримо;

Ако нашето предложение Ви привлича и сте готови да приемете предизвикателството, моля изпратете Вашата автобиографията в срок до 19.11.2014 г. Първоначалният подбор ще се извърши по документи, ще се свържем с одобрените кандидати.

Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Изпратените от Вас данни са лични по смисъла на Закона за защита на личните данни и се предоставят доброволно и с изричното съгласие на всеки кандидат.

Коментари

НАЙ-НОВО

НАЙ-ЧЕТЕНИ

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ