"Aeросмит" отново отложиха европейското си турне

ПР и събития

"Aeросмит" отложиха европейското си турне през 2022 г. Стивън Тайлър и компания трябваше да тръгнат на път през юни и юли, но са взели решение отново да отменят концертите заради "продължаващото наличие на ограничения за COVID и други проблеми", както и за да предпазят феновете и екипа си, предаде "Контакт мюзик". 

"С дълбоко съжаление трябва да съобщим, че европейското ни турне, планирано за юни и юли 2022 г., е отменено. Продължихме да следим ситуацията с COVID и със свързаната с това несигурност около логистиката на пътуването, продължаващото наличие на ковид-ограничения и други проблеми. Стана ясно, че няма да е възможно да продължим с летните си концерти в Европа. Здравето, безопасността и благосъстоянието на нашите фенове са наш приоритет номер едно. Ще се върнем, за да избухнем с всички сили и се надяваме скоро да обявим тези вълнуващи новини", написаха рокаджиите в изявление, публикувано на страниците им в социалните медии.  

Рок легендите вече два пъти отлагаха концертите, които първоначално трябваше да се състоят през 2020 г. 

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Легендарният 1200-годишен „Дъб на Робин Худ“ приключи живота си в Шеруудската гора
Холивудската звезда Кейт Бланшет е назначена за професор по съвременен театър в Оксфорд
Звездите за бизнеса от 22 до 28 юни: Големите трансформации невинаги се случват бързо
Основателят и лидер на "Величие" Ивелин Михайлов закрива "Исторически парк"
Времето: Ще бъде предимно слънчево
Крал Чарлз III ще публикува данъчните си плащания за първи път като монарх
Куба предприема исторически завой към икономическа либерализация
tbi bank и JYSK си партнират, за да направят идеите за обновяване на дома по-достъпни