Годишна конференция за строителство и инвестиции: Ефектът на водата (панел 3)


Инвестициите във ВиК сектора, начинът на управление на активите и държавната политика в тази област бяха на фокус в трети панел "Ефектът на водата" на провелата се на 3 октомври „Годишна конференция за строителство и инвестиции 2023“, която списание „Мениджър“ организира за втора поредна година.

Сред основните участници в панела бяха инж. Лозко Лозев, председател на УС и изпълнителен директор на "Български ВиК Холдинг" ЕАД, Галина Симеонова, главен директор на Главна дирекция ОПОС в Министерството на околната среда и водите, Васил Тренев, изпълнителен директор на "Софийска вода", и инж. Иван Моллов, изпълнителен директор на "Райкомерс Конструкшън", и Силвия Георгиева, изпълнителен директор на Националното сдружение на общините в Република България (НСОРБ). Уредбата на законодателството в сектора предизвика оживена дискусия с противопоставяне на мнениясни Галина Симеонова.

*** Генерален партньор: АРТЕКС ИНЖЕНЕРИНГ АД.

Основни партньори: Shelly Group и Rashev & Co. Конференцията се провежда и с подкрепата на PhotomateHome2UForton Bulgaria и Pulev Invest Group. Партньор на коктейла: AYA Estate. Институционални партньори: КСББСКБългарска асоциация по водитеНСНИБГФМАFIABCIГермано-Българска индустриално-търговска камара и Френско-Българска търговска и индустриална камара. Медийни партньори са БНТdir.bgbTV Media Groupвестник „Строител“Инженер.bgSTROIINFO.

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Ридли Скот екранизира легендарния роман „Островът на съкровищата“ с Хю Джакман в ролята на пирата Джон Силвър
Прогноза: При лош сценарий на конфликта в Персийския залив бензинът у нас може да надхвърли 2 евро за литър
Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Българските газови резерви: Между мита и реалността
Над 1500 са глобите за тротинетки и АТВ в Бургас до момента
30 евро струва пренасянето на багаж с кон в последната 10-километрова отсечка до Седемте рилски езера
Липсващият фактор на въздействащия маркетинг
21-годишен ислямист е заподозрян за снощния атентат в Берлин, станал под носа на над 2000 полицаи