Идеалният отбор е съставен от лидери

Идеалният отбор е съставен от лидери

"Човекът, който знае, че от него зависи нещо или всичко, не се отказва." В това вярва Светла Несторова,  главен изпълнителен директор и председател на УС на ЗЕАД „Булстрад Живот Виена Иншурънс Груп“ ЕАД. Тя е "Мениджър на годината 2019" и втората жена във вече 12-годишната история на единствения по рода си конкурс за висши мениджърски постижения, която печели тази титла.

Дипломиран психолог, Светла Несторова има своя дефиниция за ръководенето на хора - това е вид социално въздействие, което се учи. А най-важните умения на успешния мениджър, започват и минават първо през успешния човек, казва тя.

Светла Несторова, лидер, от когото има какво да учат лидерите днес и утре, е героят от корицата на новия брой на списание "Мениджър", който вече е на пазара. Търсете уроците по лидерство от "Мениджър на годината 2019" в специалното интервю с нея.

 

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Киев: Русия е струпала 110 000 войници близо до стратегически важен украински град
Путин е готов да съкрати военните разходи на Русия на фона на опасенията от рецесия
В Будапеща ще се състои ежегодният гей парад въпреки официалната забрана
Финансовият министър иска криминализиране на подпомагането на деца за участие в онлайн залагания
Тръмп прекрати търговските преговори на САЩ с Канада, помрачавайки надеждите за нови споразумения
Джеф Безос се ожени за Лорън Санчес на пищна церемония във Венеция
Футболната звезда Килиан Мбапе подаде жалба в прокуратурата за морален тормоз в ПСЖ
Върховният съд на САЩ разшири властта на Тръмп - и той възнамерява да се възползва от това