София, запознай се с финалистите в „Мениджър на годината 2018”!

Снимки: Дияна Георгиева

Финалистите в „Мениджър на годината 2018” приветстват София в мащабна билборд кампания. Тя стартира дни преди галацеремонията, на която ще стане ясен победителят в 11-то издание на единствения по рода си конкурс за висши мениджърски постижения.  

Аутдор кампанията обхваща 11 ключови локации в столицата – 4 в кв. „Лозенец”, 2 в центъра, 1 в Младост, 1 около Сточна гара, 1 на бул. „Цариградско шосе” и 1 локация в района на "Александровска болница".  

За тази кампания финалистите застанаха пред камерата на известния фотограф Юлиян Донов, който снима кориците на списание „Мениджър”. Творческата концепция е дело на рекламна агенция Аteam, която е и криейтив партньор на конкурса „Мениджър на годината”.

На следващия ден след официалната церемония, която ще излъчи и новия Мениджър на годината, започва следващата ни билборд кампания, посветена на 20-годишнината на списание „Мениджър”. Тя е дело на арт директора на изданието Йохан Карлсон.

Вижте част от кампанията във фотогалерията.

 

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Росен Желязков: Има взети мерки за защита на въздушното ни пространство
Смятана за изгубена от 400 г. картина на Рубенс е открита в имение в Париж
Пуснаха за движение цялата автомагистрала "Европа"
Тръмп призова страните от НАТО да спрат да купуват руски петрол, за да наложи санкции
Денис Шмигал: През 2026 г. Украйна ще има нужда от най-малко 120 милиарда долара за отбраната си
5-минутно упражнение може да удължи вашия живот и да ви направи по-успешни
МВФ: Разходите на Пакистан за наводненията и гъвкавостта на бюджета ще бъдат преразгледани
На днешната дата, 14 септември. Кръстовден