Борисов: Делото на Кирил и Методий винаги е било един от най-светлите ни празници

Общество

Честит Ден на българската просвета и култура и на славянската писменост. Делото на светите братя Кирил и Методий винаги е било един от най-светлите ни празници. Това написа във фейсбук профила си премиерът Бойко Борисов по повод Деня на българската просвета и култура и на славянската писменост

„Пожелавам на всички учители, образователни, културни и духовни дейци здраве и успехи. Техният принос за образованието и израстването на българските деца е от огромно значение. Инвестицията в обучението на бъдещите поколения и формирането на техните самосъзнание и ценности е един от основните ни стремежи днес. Честит празник!”, написа още Борисов.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Председателят на ПГ на „Прогресивна България“: Гарантирам абсолютна безкомпромисност към олигархичния модел "Борисов – Пеевски"
Токио обяви изграждане на най-голямата в света плаваща вятърна електроцентрала с капацитет 1 гигават
Дубай премахна минималния праг за инвестиции в недвижими имоти срещу разрешително за пребиваване в ОАЕ
Не можете да бъдете ефективни лидери, ако не сте любопитни
Рекорд: 26 български плажа и 6 пристанища със знак за качество "Син флаг" за новия сезон
Reuters: САЩ ще закрият мисията за наблюдение на примирието в Газа
Спрете да гоните "вайръл" победи!
На днешната дата, 3 май. Рождениците днес