Ари Граса остава начело на световния волейбол

Политика за бисквитки

Бразилецът Ари Граса бе преизбран за президент на Международната федерация по волейбол FIVB за нов 8-годишен мандат, предаде БГНЕС. Изборите за ръководител на федерацията се проведоха на конгреса в Буенос Айрес.

Граса, който е начело на FIVB от 2012 г., ще продължи работата на своя пост до 2024 г. Кандидатурата на бразилеца беше единствена. Тя бе подкрепена от всичките пет континентални конфедерации, влизащи във FIVB.

„Волейболът навлезе в своята златна ера на успех и за мен е голяма чест да издигна престижа на нашия спорт до още по-големи висини”, каза след преизбирането си Граса.

„За волейбола няма граници за съвършенството и еволюцията. Няма граници за това, колко хора можем да вдъхновим. Обещавам ви, че нашият спорт ще разкрие своя огромен потенциал в цялата си красота”, добави той.

Ключови думи

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Първите автомобили Zeekr вече са в България - Еspace Auto поставят нов стандарт при електромобилите в страната
Standard and Poor’s повиши перспективата пред рейтинга на България от стабилна на положителна
Възстановиха електроснабдяването в Куба след масовото спиране на тока
Абровски определи като "тирания" отношенията между производители и търговски вериги
Унищожават 859 кг био храни от склад в София заради манипулиране на сроковете на годност
Демерджиев посочва икономическата престъпност сред приоритетите на МВР
Времето: Жълт код за обилни валежи в 12 области
Пеканов: Инфлацията в момента е основно предизвикателство за всички граждани