Мария Шарапова се сгоди

Мария Шарапова се сгоди

Руската тенисистка Мария Шарапова се сгоди за британския бизнесмен Александър Гилкс. За това съобщи самата тя в профила си в социалната мрежа Instagram.

„Казах „да“ от първия ден, в който се срещнахме. Това беше нашата малка тайна, нали?!“, написа 33-годишната тенис звезда.

 

 

Тя и избраникът ѝ обявиха публично за връзката си преди две години. Гилкс също обяви новината онлайн. „Благодаря, че ме направи много, много щастливо момче“, написа той.

 

 

В началото на годината Шарапова официално се отказа от професионалната си кариера, след като получи временна забрана за игра заради използвани забранени субстанции.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

На днешната дата, 17 декември. Имен ден празнуват Данaил, Данaилa, Даниeл, Даниeлa
Мерц: Според гаранциите, предоставени от САЩ на Украйна, бихме могли да отблъснем руските сили
Зетят на Тръмп се оттегля от офертата на Paramount Skydance за придобиване на Warner Bros. Discovery
След повече от десетилетие: NASA загуби връзка с орбиталния апарат на Марс Maven
МАЕ: Глобалното търсене на въглища достигна рекордно високо ниво тази година, очаква се спад до 2030 г.
Опасно орбитално разминаване между Starlink и китайски сателити
Ердоган с предупреждение към Украйна и Русия: Не нападайте цивилни кораби!
Как да говорите с авторитет?