Принц Хари стана шеф в стартъп за ментално здраве

Принц Хари стана шеф в стартъп за ментално здраве

Британският принц Хари започна работа като главен директор по въздействието в американската фирма за ментално здраве BetterUp, малко повече от година след като заедно със съпругата си Меган Маркъл обявиха, че се оттеглят от кралските си задължения и ще станат финансово независими.

Очаква се херцогът на Съсекс да участва в инициативи като решения за продуктовата стратегия на стартъпа и благотворителни вноски, както и да се застъпва публично за теми, свързани с менталното здраве, предаде „Ройтерс“.

Целта на BetterUp е да позволи на хората „да живеят по-смислено“ живота си според официалния уебсайт на компанията. Самият Хари е използвал един от коучовете на бранда, за да преодолее собствените си ментални проблеми, пише „Уошингтън Поуст“.

По-рано този месец бе излъчено интервю на принца и съпругата му с тв водещата Опра Уинфри, в което двойката обвини Бъкингамския дворец в расизъм.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Адриан Юриев: Визионерът, който променя пазарите на недвижими имоти и услуги в България
Положителните отзиви, на които потенциалните ви клиенти се доверяват
Великобритания обмисля забрана на X заради голи снимки, генерирани от изкуствен интелект
Reuters: САЩ обмислят да платят по 100 000 долара на всеки жител на Гренландия
Мелони призовава Европа да поднови диалога с Русия, но не очаква бързо възстановяване на Г-8
Доларът пренебрегва предизвиканите от Тръмп трусове, фокусът е върху действията на Фед
Една малка промяна, която ще ви помогне със спазването на новогодишните обещания
Индия: твърденията на Вашингтон за търговската сделка са неточни