Пуснаха под гаранция трима от задържаните за труповете, открити в камион в Есекс

Пуснаха под гаранция трима от задържаните за труповете, открити в камион в Есекс

Британската полиция съобщи днес, че е освободила под гаранция трима от арестуваните във връзка със смъртта на 39 души, скрити в превозен контейнер, натоварен на камион и намерен недалеч от Лондон в сряда, предаде Асошиейтед прес.

Освободените са 38-годишен мъж, 38-годишна жена, и двамата от град Уорингтън в Северна Англия, както и 45-годишен мъж от Северна Ирландия. Те били пуснати след разпит по подозрение в непредумишлено убийство и заговор за трафик на хора, предаде БТА.

В ареста остава шофьорът на камиона, 25-годишният Морис Робинсън от Северна Ирландия. Вчера полицията в графство Есекс повдигна срещу него обвинения в непредумишлено убийство на 39 човека, заговор за трафик на хора, заговор за подпомагане на незаконна имиграция и пране на пари. Той ще се яви пред съда утре.

Ключови думи

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Срещата между Тръмп и Путин приключи. Ще има ли сделка?
Мелания Тръмп изпрати писмо до Путин за отвлечените деца от Украйна
Може ли промяната на океанските течения да замрази Европа?
Срещнаха се: Тръмп и Путин дадоха начало на разговорите в Аляска (СНИМКИ)
Тръмп е информирал по телефона Зеленски и лидери от НАТО за срещата си с Путин в Аляска
От Брюксел: Русия не може да наложи вето върху пътя на Украйна към ЕС и НАТО
Васил Терзиев за катастрофата с нощния автобус: Нито една камера или глоба не могат да заменят личната отговорност
Президентът на Украйна ще се срещне с Доналд Тръмп на 18 август