Борисов: За три години ще върна българите от чужбина

Борисов: За три години ще върна българите от чужбина

„За три години ще върна българите от чужбина”, заяви премиерът Бойко Борисов по време на срещата си с тютюнопроизводителите от Гоцеделчевския регион, предаде радио „Фокус”.

По думите това ще стане след като приключат всички проекти и оправи пътищата в страната. Той допълни, че няма възможност, сили и средства да направи всичко наведнъж. Борисов подчерта, че ако всяко правителство е правило по една магистрала, сега нямаше да има нужда да се строи.

„Юли месец започваме двата лота на „Струма",  до края на 2014 г. ще приключим Кресненското дефиле и автомагистрала „Струма". Тракия ще е готова догодина юни месец и до средата на следващата година ще приключи пътят Ботевград – Враца, Дупница-Ихтиман, „Дунав мост 2" излиза догодина”, обясни премиерът.

Борисов уточни, че си е поставил за цел всяка година да прави по една магистрала. Относно въпроси на жителите кога ще бъдат оправени пътищата в Гоцеделчевско, Бойко Борисов заяви, че те ще попаднат в програмата 2014-2020 година.

„Това да направя, после ще кажете – добре, че беше той да го направи” допълни Борисов.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Дина Темелкова е Мениджър на годината 2025
На днешната дата, 11 ноември. Започват „Вълчите празници”, имен ден празнуват Мина, Минчо, Виктор, Виктория
Учени откриха бактерии, които ядат пластмаса в океана
За последно: Милиардерът Уорън Бъфет ще дари 1,35 млрд. долара за благотворителност, преди да се оттегли
САЩ призовават съюзниците от НАТО да спрат да купуват руска енергия
Сирия се присъединява към водената от САЩ коалиция срещу „Ислямска държава“
Италианската кухня може да стане част от световното културно наследство на ЮНЕСКО
Резултатите от конкурса "Мениджър на годината 2025" бяха представени пред Обществения съвет. Победителят става ясен тази вечер