Тежка катастрофа затвори пътя София - Варна

Общество

Тежка катастрофа отне живота на двама души тази сутрин. Инцидентът е станал около 9:00 ч. край язовир Фисека в близост до Шумен. Ударили са се два тежкотоварни автомобила. Шофьорите са загинали на място.

Заради катастрофата временно е затворено движението на Път I-4 (София - Варна) преди Шумен, съобщиха от Агенция "Пътна инфраструктура".

Трафикът се осъществява по обходни маршрути. За пътуващите в посока София, обходният маршрут е през разклона за Белокопитово, Лозница и Попово. В посока Варна се преминава през селата Буховци – Мировец и второкласния път Русе – Варна.

Органите на МВР съветват водачите на моторни превозни средства да се движат с повишено внимание.

Към 12:00 ч. пътят все още не беше отворен.

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

30 евро струва пренасянето на багаж с кон в последната 10-километрова отсечка до Седемте рилски езера
Хората, които отлагат, могат да бъдат разделени на 9 типа. В коя група попадате вие?
Връх Олимп и плажовете от десанта в Нормандия влязоха в Списъка на световното наследство на ЮНЕСКО
От „Бодигард“ и Самара Джой до Снежанка и Майкъл Джексън: големите събития, с които More.com влиза в културния календар на София
На днешната дата, 28 юли. Рождениците днес
Цитат на деня
След излизането на „Одисея“: Великобритания отчете скок с 550% на онлайн търсенията за изучаване на гръцки език
Ридли Скот екранизира легендарния роман „Островът на съкровищата“ с Хю Джакман в ролята на пирата Джон Силвър