Фотогалерия
|Финанси
|Реклама
|Политика
|Лидерство
|Компании
|България
|Ключова дума
|Свят
|ПР и събития
|Политика
|Общество
|Енергетика
|Автори
|Бизнес
|Общество
|Лица
|Криейтив
|Класации
|Advertorial
|Техники за успех
|ЕС
|Мениджмънт
|Технологии
|Хороскоп
|Маркетинг
|На днешната дата
|Любопитно
|Цитат на деня
|Job Мениджър
|Стил
|Туризъм
|Култура
|София
|Екран
|Банки
|Светска хроника
|Всичко от деня
|Виц на деня
|Коментари
|Жената е ...
|Fractal Games
|M Events
|M Видео
|Коментари
|Избори за местна власт/2023
|Нюзлетър
|За нас
|Реклама
|ISO 9001-2015
|Пoлитикa зa пoвepитeлнocт
|Икономика
|Политика за бисквитки
|Една трета от британците считат 2010 г. за най-лошата в живота им
Най-честите страхове на британците са свързани с пари, с отношенията им с другите и с това, че могат да бъдат съкратени. Това става ясно от проучване на организацията Samaritans.
Половината от пенсионерите на Острова се страхуват, че няма да имат достатъчно пари през 2011 г., а всяко четвърто семейство с деца се притеснява, че може да загуби дома си.
Около 30% от анкетираните в проучването казват че 2010 е най-лошата година в живота им. Докато 2009 г. е била считана за най-лоша от 24% в миналогодишната анкета. 6 от 10 британци днес се страхуват, че през 2011 г. няма да имат достатъчно пари, за да водят добър живот, а 1/3 се притесняват, че могат да загубят работата си. Освен това 56 от британците се опасяват, че орязването на бюджета в сферите на здравеопазването и в други области може да ги засегне директно.
Новината за страховете на британците идва малко след като Дейвид Камерън обяви намерението си да измерва качеството им на живот.
НОВ КОМЕНТАР
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Коментари
Няма въведени кометари.