Дилма Русеф посреща официални руски гости с един пантоф и една обувка
Президентът на Бразилия Дилма Русеф посрещна министър-председателя на Русия Дмитрий Медведев обута с пантоф на единия крак и обувка на другия. Незначителното нарушаване на правилата на протокола се е наложило заради инцидент, който е претърпяла Русеф.
Преди няколко дни, когато Русеф е присъствала на карнавала в гр. Салвадор, се е спънала и си е счупила палеца на крака, предаде БТА. Затова се наложило да й бъде направена специална превръзка, която не й позволява да носи обувки и на двата крака. По време на срещата с премиера Медведев Русеф е била принудена да носи една обувка и един пантоф.
Според журналистите обувката и пантофът са били отлично съчетани по цвят и макар да са били от различен тип, не са се набивали на очи. Освен това Русеф е била облечена много елегантно с червено сако и черен панталон и принудителната жертва от нейна страна да носи само една обувка не се е отразила на цялостната й визия.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Дара се завърна в България след историческата победа на „Евровизия“
България |СЗО обяви епидемията от ебола в Конго и Уганда за извънредна ситуация от международно значение
Наука и Здраве |БФБ може да отбележи ръст заради победата на Дара на „Евровизия“
България |Цената на дизела в Германия падна под тази на най-бюджетния бензин E10 за първи път от март
Икономика |Правителството разработва пакет от 15 мерки във връзка с по-високите цени на горивата
България |Страдате от бърнаут? Опитайте да предефинирате успеха
Техники за успех |Историческа победа: Дара спечели Евровизия
България |Първите автомобили Zeekr вече са в България - Еspace Auto поставят нов стандарт при електромобилите в страната
Автомобили | Advertorial |Standard and Poor’s повиши перспективата пред рейтинга на България от стабилна на положителна
Бизнес |МВФ: Данъчните реформи на Гърция предлагат ценни уроци за други страни
Икономика |Бургас заяви амбиции да бъде домакин на „Евровизия“ 2027
България |Дара се завърна в България след историческата победа на „Евровизия“
България |Български творци поздравиха Дара за успеха ѝ на „Евровизия“
България |ADVERTORIAL
22 проекта в 16 области получиха финансиране по второто издание на грантовата програма на „Капка по капка“
Трансформацията на B2B търговията при индустриални и производствени компании
Коментари
Няма въведени кометари.