Най-скъпите хотелски стаи в света - Вилата на Хю Хефнър, Лас Вегас

Най-скъпите хотелски стаи в света - Вилата на Хю Хефнър, Лас Вегас

За цената на нощувка в днешното предложение от „Най-скъпите хотелски стаи в света“ може да си купите малък апартамент в София. Но все пак, ако за вас е по-важно да отседнете във вилата на Хю Хефнър, пригответе си 40 000 долара. Ако някой знае как трябва да се прекара една ваканция    в Лас Вегас, то това е Хю Хефнър.

Въпреки че Хефнър е известен с това, че обича дома си, доста често остава и в мезонета Sky Villa. Самият апартамент е копие на оригинала на легендарното имение „Плейбой“, което е излязло към 10 млн. долара.

Двата етажа на вилата са свързани със стъклен асансьор, таваните са огледални, а леглото се върти. Джакузито се намира отвън, на изцяло остъклената тераса, която разкрива приказна гледка към града на удоволствията. Разбира се, вилата разполага със стая за масажи и спа процедури, собствен фитнес, стая за покер, огромна камина, три спални и изскачащи плазмени телевизори отвсякъде. За съжаление, момичетата на „Плейбой“ не са включени.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

План за бедствия: Японските власти предупредиха 723 общини да се готвят за „мегаземетресение“
Асен Василев: Ние предложихме Барбутов на Васил Терзиев
Тръмп поиска незабавна оставка на управителя на Фед Джером Пауъл
Зеленски: Преговорите между Киев и Вашингтон за американска военна помощ продължават
Темите за "езика" и "македонската идентичност" са напът да отпаднат от доклада на ЕП за РСМ
Австралия отне визата на рапъра Кание Уест заради песен в прослава на нацизма
Световната здравна организация призова целия свят да вдигне цените на алкохол, цигари и сладки напитки
Утре по обед гласуват третия вот на недоверие към правителството