Пуснаха Pokemon Go едновременно в 15 страни от Азия

 Пуснаха Pokemon Go едновременно в 15 страни от Азия

Компанията, създала новата световна геймър мания Pokemon Go обяви на страницата си във Facebook пускането на играта в 15 страни от Азия и Океания.

В списъка на новите страни и региони са Бруней, Камбоджа, Индонезия, Лаос, Малайзия, Филипините, Сингапур, Тайланд, Виетнам, Тайван, Папуа-Нова Гвинея, Фиджи, Соломоновите острови,  Микронезия, Палау, уточняват създателите на играта.

Една от големите държави по света, в които Pokemon Go все още не е стартирала е Русия, където пускането й се отлага за неопределено време.

Официално посочената причина е, че сървърите на играта не се справят с прекомерното натоварване и затова тя няма да се появи скоро в Русия.

 

Ключови думи

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

На днешната дата, 17 декември. Имен ден празнуват Данaил, Данaилa, Даниeл, Даниeлa
Мерц: Според гаранциите, предоставени от САЩ на Украйна, бихме могли да отблъснем руските сили
Парламентът прие на първо четене удължителният бюджет за 2026 година
След повече от десетилетие: NASA загуби връзка с орбиталния апарат на Марс Maven
Зетят на Тръмп се оттегля от офертата на Paramount Skydance за придобиване на Warner Bros. Discovery
МАЕ: Глобалното търсене на въглища достигна рекордно високо ниво тази година, очаква се спад до 2030 г.
Норвегия ще взривява собствени мостове в случай на военен конфликт
Рекорд: Испания отчете близо 100 млн. туристи през 2025 г. и дебне конкуренцията