Съблекат ли се мъжете, IQ-то им пада


Когато мъжът се съблича, коефициентът му на интелигентност пада. Затова жената трябва да е тази, която се запасява с презервативи, съветва реклама на френската фондация за борба със СПИН AIDES.

Реално проведени изследвания доказват, че интелектът на мъжа се замъглява при събличане. Авторите на това изключително забавно видео са подели тази идея и са показали редица житейски ситуации, в които момчетата започват да се държат неадекватно, щом губят дрехите си.

А в най-отговорния момент, когато пада и последният елемент на бельото и мъжът съвсем се лишава от разсъдък, за безопасността трябва да се погрижи единственият разумен присъстващ – жената. Позабавлявайте се.

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

„Камаз“ разработва безпилотни автобуси
Ефремова заяви, че няма да допусне запазване на настоящото ниво на минималната работна заплата от 1 януари 2027 г.
Емоционалната устойчивост се превръща в най-ценното умение в работата
Милиардерът Питър Тийл придоби 1% дял в аржентинска петролна компания, работеща във „Вака Муерта“
Има ли по-добър от Джон Ву? Ще снимат римейк на „Лице назаем“
Най-кратките литературни шедьоври в историята
Mission Point: AI изисква еволюция на начина на работа на бизнеса
Над 1600 нарушители с е-тротинетки са санкционирани в София от началото на годината
Какво можем да научим от „Седмицата за размисъл" на Бил Гейтс
Ето как можем да подадем сигнал до Европейската прокуратура
Поевтиняване на горивата у нас, изплатени са близо 13 млн. евро компенсации
Кратка история на автомагистрала „Тракия”