Фотогалерия
|Финанси
|Реклама
|Политика
|Лидерство
|Компании
|България
|Ключова дума
|Свят
|ПР и събития
|Политика
|Общество
|Енергетика
|Автори
|Бизнес
|Общество
|Лица
|Криейтив
|Класации
|Advertorial
|Техники за успех
|ЕС
|Мениджмънт
|Технологии
|Хороскоп
|Маркетинг
|На днешната дата
|Любопитно
|Цитат на деня
|Job Мениджър
|Стил
|Туризъм
|Култура
|София
|Екран
|Банки
|Светска хроника
|Всичко от деня
|Виц на деня
|Коментари
|Жената е ...
|Fractal Games
|M Events
|M Видео
|Коментари
|Избори за местна власт/2023
|Нюзлетър
|За нас
|Реклама
|ISO 9001-2015
|Пoлитикa зa пoвepитeлнocт
|Икономика
|Политика за бисквитки
|На пазара: Нова марка грим, само за мюсюлманки
Предприемчива мюсюлманка създаде марка козметични продукти, предназначени единствено за дамите, които следват повелите на Исляма.
Създателката на новата серия декоративна козметика Самина Актер сподели пред британското издание MarketingMagazine, че открила неподозираната бизнес ниша, подтикната от собствените си проблеми с грима, практикувайки религиозните правила.
Целта на козметичната серия, определяна като „халал make-up” е да предложи конкурентна алтернатива на останалите козметични марки, съобразявайки се с повелите на ислямските канони.
Козметиката се казва Samina Pure Make-up и е първата по рода си на Острова. Серията включва червила, спирали за мигли, руж и други продукти, изработени от минерали и екстракти от растения, без каквото и да е съдържание на отричаните от Исляма животински продукти и алкохол.
Предлаганите артикули се произвеждат в Австралия и се продават на достъпна за мюсюлманските клиентки цена – от 8 до 65 лири.
Ключови думи
НОВ КОМЕНТАР
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Коментари
Няма въведени кометари.