Делегация на „Възраждане“ пристигна в Москва

Общество

Делегация на „Възраждане“ пристигна в Москва, за да участва на най-мащабния Международен форум на страните от БРИКС, съобщиха от пресцентъра на партията. 

Делегацията е водена от председателя на партията Костадин Костадинов. В нея участват още Деян Николов - общински съветник и председател на "Възраждане" в София и народният представител Коста Стоянов. Международният форум ще се проведе на 27 и 28 август 2024 г. в Москва, предава bTV, като се позовава на партийното съобщение. 

Целите на предстоящия Международен форум са сътрудничество между участниците на ниво междуобщински интеграции, устойчиво развитие и обмен в социалната сфера, екология, транспорт, инфраструктура, информационни технологии, изкуствен интелект, урбанистика, икономическо, инвестиционно, туристическо и културно взаимодействие. 

В рамките на събитието ще се проведе  и интерпарламентарен форум. Във форума ще вземат участие делегати от 100 страни, сред които и делегацията на „Възраждане“, допълват от партията. 

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

България за втори пореден месец е на първото място в ЕС по ръст в производството на услуги
Индикаторът за пазарните настроения на BofA достигна най-високото си ниво на оптимизъм от 2021 г.
Зеленски в Белград: Разбирам скептицизма на Александър Вучич към ЕС, но Украйна е във война и няма време за скептицизъм
12 ефективни метода да трансформирате живота си, когато се чувствате изцедени
На днешната дата, 9 август. Рождениците днес
123 компании предложиха работа и стаж за младежи и студенти
„Барселона” привлече вратаря на „Аякс” Яспер Силесен
Успехът е заложен в гените
Спор с медиите: Тръмп заплаши с дълги присъди разпространителите на новини за недостиг на боеприпаси в САЩ
Унгария очаква рестарт на АЕЦ „Пакш“, след като нивото на Дунав започна да се покачва
Работна група към социалното министерство обсъжда нови видове трудови договори
Шефът на Palantir Алекс Карп нарече AI индустрията „марксистка“
Продажби на оръжие и кибератаки: Властта на лидера Ким Чен Ун докара „неочаквани“ 22 млрд. долара в Северна Корея
Япония подготвя отговор на намерението на Русия да кръсти остров от Курилите на легендарния шпионин Рихард Зорге
Производител на тоалетна хартия в САЩ пуска производство от листата на растението хеспералое
САЩ разполагат система за противоракетна отбрана в Израел след атаката на Иран
Нов център за лични документи отваря врати в София
Всички инвестират в AI, но почти никой не печели от него. Каква е причината?
Продажбата на евро от САЩ в подкрепа на йената е изненадала Европейската централна банка
България за втори пореден месец е на първото място в ЕС по ръст в производството на услуги
NASA сглоби кораба „Орион“ за първия етап от пътуването до Луната
Руски въздушни удари около Киев убиха трима души, Зеленски е на знакова визита в Сърбия
В Нидерландия купуват все повече електромобили заради данъчното облагане
Зеленски: Готови сме за преговори във всякакви формати и очакваме Уиткоф и Къшнър да бъдат активни
Кувейт обсъжда с други държави от Персийския залив изграждането на петролопровод, който да заобиколи Ормузкия проток