Таблетът е личен помощник в нова реклама на Apple (видео)

„Тези деликатни глобални реклами на Apple са най-доброто от нея в последно време“, пише Adweek и посочва, че компанията на Тим Кук представя нова кампания на таблета й iPad Air.
В нея Apple изтъква, че таблетите й не са просто компютърна машина, а личен помощник и ценен сътрудник за много творци, който им помага в сложни работни дейности или докато пътуват по света.
Клиповете обновяват кампанията "Your Verse" на iPad. В първия участва диригентът от лондонската филхармония Иса-Пека Салонен. Той използва таблета си, за да прави музика. Вторият следва пътя на болния писател Чарли Кинг по време на негови посещения в Исландия, Мароко, дестинации в Азия.
Идеята е на дългогодишния маркетинг сътрудник на Apple – агенция TBWA\Media Arts Lab. Ето и рекламите. Какво мислите?
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Цитат на деня
Цитат на деня |На днешната дата, 2 октомври. Рождениците днес
На днешната дата |Samsung и SK Hynix ще се включат в проекта Stargate на OpenAI
Технологии |Инвестиционната компания Bain Capital е подала оферта за купуване на веригата Costa Coffee
Компании |Само две търговски вериги са публикували цените си на сайта "Колко струва"
България |Лондон изпадна от Топ 20 на световните пазари за първично публично предлагане
Финанси |На днешната дата, 2 октомври. Рождениците днес
На днешната дата |Samsung и SK Hynix ще се включат в проекта Stargate на OpenAI
Технологии |Принц Уилям става пилот на хеликоптер за спешна помощ
Маркетинг |УниКредит Булбанк е банка на годината
Финанси | Advertorial |Цитат на деня
Цитат на деня |Забавно е да правиш невъзможното: 20 велики цитата от Уолт Дисни
Техники за успех | Advertorial |Доларът задържа печалбите си въпреки новините
Коментари |ADVERTORIAL

Официално отвори врати AYA Estate Vineyards – първата в България и региона винарна и галерия за съвременно изкуство

Vivacom с три отличия от престижния конкурс Forbes HR & Employer Branding Awards 2025

Коментари
Няма въведени кометари.