Кола се вряза в протестиращи в Белград

Кола се вряза в протестиращи в Белград

Кола се вряза в протестиращи в белградския квартал „Жарково“, съобщи N1, цитирана от Нова телевизия. 

 „Шофьорът буквално прегази хората. Полицията нямаше време да реагира. Има трима ранени“, написаха очевидци в социалните мрежи.  

В сръбската столица днес и утре се провеждат най-мащабните антиправителствени протести от десетилетия. Организиран е и контрапротест, а властите предупредиха за планирани провокации. 

По-късно полицията откри и арестува 50-годишния водач на автомобила. Линейката е транспортирала пострадалите в Спешен център. Шофьорът оказал активна съпротива, но бил овладян и задържан от полицията. 

Полицията продължава да работи съвместно с прокуратурата за установяване на всички факти и обстоятелства по случая. 

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Бонусът на Дивия запад: Рио де Жанейро дава парични награди на полицаите за убити престъпници
Желязков пред Тръмп: Стратегическото партньорство е ключово за развитието на отношенията ни
САЩ ще разсекретят документи за мистериозното изчезване на една от първите жени пилоти
Италия ще защитава световната си титла във волейбола срещу България
На днешната дата, 28 септември. Рождениците днес
Дронове са забелязани близо до най-голямата военновъздушна база на Дания
Гърция се готви за бури и наводнения заради рязко влошаване на времето
Времето: Значителна облачност с превалявания и лек хлад