Принц Хари иска да си върне семейството

Принц Хари иска да си върне семейството

Херцогът на Съсекс принц Хари казва, че иска „да си върне“ баща си и брат си по време на интервю за британския телевизионен канал Ай Ти Ви, което трябва да бъде излъчено тази неделя, два дни преди публикуването на мемоарите му, предаде ДПА, цитирана от БТА.

В отделно интервю за американския канал Си Би Ес, което трябва да бъде излъчено в същия ден, Хари също така критикува Бъкингамския дворец, че не е успял да защити него и съпругата му, преди те да се оттеглят като пълноправни членове на кралското семейство.

И двете медии пуснаха предварително откъси от разговорите на херцога, преди пълните интервюта да бъдат излъчени в телевизионен ефир. В интервюто по Ай Ти Ви принц Хари казва на водещия Том Брадби: "Нямаше нужда да се стига чак дотам", преди да добави "Искам семейство, а не институция".

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Правителството предложи Румен Спецов за особен търговски представител в „Лукойл Нефтохим“
Теодор Георгиев, Нестле България: Гората не расте за ден, но живее за поколения
САЩ започват голяма военна операция „Южно копие“ срещу латиномериканските наркокартели
Ваксината срещу варицела влиза в задължителния календар
На днешната дата, 14 ноември. Имен ден празнуват Филип, Фильо, Филка
Борисов: България може още днес да получи дерогация за санкциите срещу руския петрол
Мафията в TikTok: Как престъпните групировки използват социалните мрежи за набиране на кадри?
Изследване на ДНК: Хитлер е имал висок риск от аутизъм, биполярно разстройство и шизофрения