Почина една от звездите от "Зеленият път"

Почина една от звездите от Зеленият път

Холивуд се раздели с актьора Майкъл Кларк Дънкан, който е починал снощи в дома си в Лос Анджелис. Дънкан е известен с ролите си в голям брой касови филми. Един от най-паметните образи, в които се превъплъщава, е тази на огромния, мускулест чернокож затворник Джон Кофи, осъден на смърт във филма "Зеленият път" с Том Ханкс.

Актьорът е бил настанен в болница през юли след внезапно спиране на сърцето, съобщи АП. Той е бил подложен на интензивна терапия в продължение на два месеца, която не е дала резултат.

Освен с ролята си на Джон Кофи в кино шедьовъра "Зеленият път", зрителите ще го запомнят също с участията му в "Армагедон", "Девет ярда", "Кралятна скорпионите", "Град на греха" и "Закуска за шампиони".

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

5-минутно упражнение може да удължи вашия живот и да ви направи по-успешни
На днешната дата, 17 септември. Вяра, Надежда, Любов. Празник на София
Естония започна строителство на мащабни отбранителни съоръжения до границата с Русия
Жителите на София ще могат да следят градския транспорт в реално време
Фон дер Лайен обещала на Тръмп ЕС по-бързо да спре да купува руски петрол и газ
Премиерът: Безводието се дължи и на климатични фактори, и на лошо планиране
Зеленски обяви ръст на учителските заплати и студентските стипендии въпреки войната
Смятана за изгубена от 400 г. картина на Рубенс е открита в имение в Париж