Ивайло Петев избира нов капитан за квалификацията с Хърватия

Политика за бисквитки

Ивайло Петев ще трябва за втори път само в рамките на година да избира нов капитан на България, съобщава „Меридиан мач".

В началото на 2015 г. той даде лентата на Светослав Дяков от „Лудогорец”. Дяков обаче е наказан за двубоя с Хърватия заради натрупани жълти картони и заради това Петев ще трябва да избира нов капитан.

Вариантите поне към момента са два - Ивелин Попов и Иван Иванов. Първият бе капитан до края на 2014 г., но лентата му бе отнета заради поведението по време и след мача с Малта (1:1).

Бранителят на „Базел” със сигурност е основен фаворит за капитан, но той едва ли ще е титуляр в Хърватия, имайки предвид дългия му период извън терена.

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Ридли Скот екранизира легендарния роман „Островът на съкровищата“ с Хю Джакман в ролята на пирата Джон Силвър
Саудитска Арабия се опитва да създаде международна коалиция за защита на корабоплаването в Червено море
Детектив ветеран споделя какво трябва да направите, когато усетите, че някой ви лъже
На днешната дата, 30 юли. Рождениците днес
Времето: Слънчево и ветровито
От „Бодигард“ и Самара Джой до Снежанка и Майкъл Джексън: големите събития, с които More.com влиза в културния календар на София
Цитат на деня
Връх Олимп и плажовете от десанта в Нормандия влязоха в Списъка на световното наследство на ЮНЕСКО
30 евро струва пренасянето на багаж с кон в последната 10-километрова отсечка до Седемте рилски езера
Тася Тасова: Бизнесът печели от вероучението
9 идеи за безплатна реклама
От кариерни контакти до първа среща: LinkedIn се превръща в неочаквана платформа за запознанства
Елементарна логическа задача, на която повечето студенти в Харвард отговарят погрешно
Старите трамваи по линии 20 и 22 в София ще останат поне още 2 години
Филмът „Подслон” на Драгомир Шолев с престижна награда от фестивала в Одеса (трейлър)
Глад за готови апартаменти в Пловдив на фона на прогнози за нов скок на имотните цени под тепетата
Българските газови резерви: Между мита и реалността
Под 9% от българските компании използват AI