Пребиха жестоко началника на Клиниката по ортопедия и травматология в „Св. Анна”

Общество

Трима маскирани мъже нападнаха и пребиха жестоко тази сутрин лекар от болница „Св. Анна”. Нападението срещу 58-годишния мъж станало в столичния квартал „Бели брези”, съобщават от пресцентъра на МВР.

Проф. Стефан Станчев - началник на Клиниката по ортопедия и травматология в болница „Св. Анна", е нападнат около 7:20 ч., докато е разхождал кучето си. Нападателите му са нанесли множество удари с твърд предмет, съобщава „Дарик”.

В резултат на побоя проф. Станчев е получил черепно-мозъчна и лицево-челюстна травми. Има и сериозни наранявания на едното око. Предстои спешна операция за спасяване на зрението му.

Остава неясен мотивът за нападението. Води се разследване.

От полицията предполагат, че мъжът е жертва на опит за грабеж или нападение за лично отмъщение.

Ключови думи

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Илюзията за евтиното: Как алгоритмите на Shein и Temu изкривяват пазара
Времето: По-хладно и с валежи в почти цялата страна
Защо хората напускат работа? Всичко опира до четири думи
ЕЦБ увеличи основния лихвен процент за първи път от близо три години насам
На днешната дата, 12 юни. Рождениците днес
Гигантско дълбоководно гробище на китове е открито край бреговете на Австралия
Тръмп твърди, че сделката за прекратяване на войната с Иран е близо. Техеран казва, че „нищо“ не е финализирано
Системата на Кока-Кола в България допринася с 623 млн. евро към икономиката на страната