Ключова дума
|Автори
|Advertorial
|Фотогалерия
|Финанси
|Реклама
|Политика
|Лидерство
|Компании
|България
|Стил
|Свят
|ПР и събития
|Политика
|Общество
|Енергетика
|Бизнес
|Туризъм
|Общество
|Лица
|Култура
|Криейтив
|Класации
|Техники за успех
|София
|ЕС
|Екран
|Банки
|Мениджмънт
|Светска хроника
|Технологии
|Хороскоп
|Маркетинг
|На днешната дата
|Любопитно
|Всичко от деня
|Цитат на деня
|Job Мениджър
|Виц на деня
|Коментари
|Жената е ...
|За нас
|Реклама
|ISO 9001-2015
|Fractal Games
|Декларация за поверителност
|Икономика
|M Events
|M Видео
|Коментари
|Избори за местна власт/2023
|Политика за бисквитки
|Либия спря туристическите визи за граждани на ЕС

Либия спря туристическите визи за граждани на ЕС
Либия прекрати с официално постановление издаването на туристически визи за всички граждани на Европейския съюз с изключение на британците и ирландците, съобщи "Ройтерс". Агенцията се позова на информация от пожелал анонимност служител на международното летище в Триполи.
Ембаргото за визи се отнася за 25 европейски държави, които са изброени в официалния документ, разпратен вече до имиграционните служби. Освен повечето страни членки на ЕС, в списъка са още Швейцария и Исландия.
В документът, подписан от Генералния народен комитет и от премиера Ал Багдади ал Махмуди не са посочени мотиви за решението. Не е уточнено и за какъв период ще важи ограничението, както и дали засяга граждани с издадени вече визи. В края на януари тази година правителствен източник съобщи пред Франс прес, че Триполи ще затегне условията за издаване на визи на бизнесмени и изпълнителни директори на европейски компании, които оперират в Либия, както и за гражданите на някои страни.
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Коментари
Няма въведени кометари.