Безплатен семинар за мениджъри прави CITY College

Безплатен семинар за мениджъри прави CITY College

Международният факултет на University of Sheffield – CITY College ще проведе безплатен семинар за среден и висш клас мениджъри.

Специално за форума пристига топ-лекторът д-р Димитриос Николаидис, който има над 20 г. опит в областта на маркетинга и рекламата.

Д-р Николаидис е работил в САЩ, Великобритания и Гърция. Магистърската и докторската си степен придобива в Щатите.

Воденият от него семинар ще бъде свързан с комуникирането на продукта и ефективните услуги. Темата е формулирана като "Communicating your product/Service effectively".

Ще бъдат дискутирани маркетинга на услугите, качеството на фирмите за услуги, управлението на организациите и спонсорството.  

Семинарът ще се проведе на 16 септември от 13 до 15 ч. в сграда 10 на Бизнес парк София.

Желаещите да присъстват могат да запазят място на тел. (02) 961 62 63 или на електронната поща city@market-trend.net.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Правителството предложи Румен Спецов за особен търговски представител в „Лукойл Нефтохим“
Теодор Георгиев, Нестле България: Гората не расте за ден, но живее за поколения
САЩ започват голяма военна операция „Южно копие“ срещу латиномериканските наркокартели
Ваксината срещу варицела влиза в задължителния календар
На днешната дата, 14 ноември. Имен ден празнуват Филип, Фильо, Филка
Борисов: България може още днес да получи дерогация за санкциите срещу руския петрол
Мафията в TikTok: Как престъпните групировки използват социалните мрежи за набиране на кадри?
Икономиката на България с ръст от 3,2% през третото тримесечие