Половината от британците искат страната им да напусне ЕС

Политика за бисквитки

Половината от британците искат страната им да напусне Европейския съюз. Това сочи обществено допитване, цитирано от Freedom News Network. На референдум 49% от британците биха гласували за излизането на Великобритания от Европейския съюз, сочи изследване на института „Ангъс Рийд”.

Едва 25% от жителите на Острова искат страната им да остане сред страните членки. „Тези цифри ясно показват, че обществото ни не вярва на Европейския съюз”, заяви политическият лидер Найджър Фарадж.

В онлайн проучване на представителна национална извадка от 2003 г. мнозинството от респондентите в проучване сред британците 57% са заявили, че вярват, че членството им в ЕС има отрицателен ефект за Обединеното кралство, докато само 32% са смятали, че то има положителен ефект.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Учени откриха микроорганизми, които произвеждат енергия в пълна тъмнина
Атанас Зафиров подаде оставка като председател на БСП
Италия откри XXV Зимни олимпийски игри с уникална церемония на четири локации
Методът 3-3-3 за вършене на повече работа с по-малко напрежение
Южнокорейска криптоборса погрешка изпрати на потребители 44 млрд. долара в биткойн
На днешната дата, 6 февруари. Имен ден празнуват Пламен, Пламена, Огнян, Огняна, Светлин, Светльо, Светла
Времето: Остава облачно, на места в Западна и Централна България ще превали
На днешната дата, 7 февруари. Рождениците днес