Фотогалерия: Русия се подготвя за Олимпиадата в Сочи

Сградите в строеж се завършват.

Предстоящите Зимни олимпийски игри в Сочи струват на Русия 50 милиона долара. Те ще бъдат най-скъпото спортно събитие, на което страната е била домакин. 

Голямата част от подготовката на страната преди игрите бе свързана с мащабно преобразяване на Сочи в модерно средище със световен облик, подходящо за всякакъв вид спортове – от кърлинг до бобслей. През последните 11 месеца в курортния град ударно бяха довършвани строежи на луксозни имоти, изградени бяха нови търговски центрове и хотели, които да посрещнат очаквания наплив от туристи. 

Фотоселекцията, която ще видите по-долу е с кадри на агенция „Ройтерс и е представена от Business Insider. Тя е на принципа "Преди и сега".

Вижте. 

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

На днешната дата, 15 юли. Имен ден празнуват Владимир, Владимира, Влади, Владо
Седмичен хороскоп: Звездите за бизнеса от 14 до 20 юли
Тръмп обяви оръжие за Украйна за милиарди и заплаши Русия с мита от около 100%, ако до 50 дни няма споразумение
България е сред най-засегнатите от климатичните промени държави в Европа
Преходът към еврото вече започна: Левовите банкноти в обращение намаляват с 6% от началото на 2025 година
Върховният съд на САЩ даде зелена светлина за закриване на министерството на образованието
Великите слушатели използват три думи, за да пробият защитната черупка на събеседниците си
Годишната инфлация в България се ускори до 4.4%