Ключова дума
|Автори
|Advertorial
|Фотогалерия
|Финанси
|Реклама
|Политика
|Лидерство
|Компании
|България
|Стил
|Свят
|ПР и събития
|Политика
|Общество
|Енергетика
|Бизнес
|Туризъм
|Общество
|Лица
|Култура
|Криейтив
|Класации
|Техники за успех
|София
|ЕС
|Екран
|Банки
|Мениджмънт
|Светска хроника
|Технологии
|Хороскоп
|Маркетинг
|На днешната дата
|Любопитно
|Всичко от деня
|Цитат на деня
|Job Мениджър
|Виц на деня
|Коментари
|Жената е ...
|За нас
|Реклама
|ISO 9001-2015
|Fractal Games
|Декларация за поверителност
|Икономика
|M Events
|M Видео
|Коментари
|Избори за местна власт/2023
|Политика за бисквитки
|2% е разликата между Макрон и Льо Пен
2% е разликата между Еманюел Макрон и Марин льо Пен на президентските избори във Франция. Двамата водят в кандидат-президентската надпревара, сочат предварителни данни, цитирани от белгийската телевизия RTBF. Каналът се позовава на свои собствени избирателни анкети.
От съобщението става ясно, че към средата на изборния ден Макрон получава 24% от гласовете, а Льо Пен – 22%. Те са следвани от Франсоа Фийон, който получава 22,5 на сто от подкрепата на гласоподавателите, а Жан-Люк Меленшон се радва на други 18%.
Прави впечатление, че Меланшон е лидер по резултати в отвъдморските територии, където гласуването се проведе вчера, 22 април.
Вотът във Франция ще приключи в 19:00 ч. местно време.
Според действащото законодателство в страната, публикуването на резултати от проучвания в медиите, както и разпространението на изявления на финалистите, е строго забранено. Очаква се предварителните резултати да бъдат обявени малко преди полунощ.
За президентския стол се борят 11 кандидати. Балотажът е насрочен за 7 май.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Френският премиер в оставка: Рискът от предсрочни избори намалява
Политика |Премиерът: Наблюдаваме целенасочени въздействия върху политическата среда, целящи нестабилност
Политика |До 7500 лв. може да получи едно семейство, пострадало от наводненията
България |Нобеловата награда за химия беше присъдена за разработка на метало-органични рамкови структури
Свят |Четвърт Век Съвършенство: Историята на Бова Кар и първото представителство на BMW в Бургас
Технологии | Технологии |Изследователи откриха микроби, които са в капан на арктическите ледове вече 40 000 години
Наука и Здраве |"За нас боклукът е злато": Как мафията превърна Неапол в депо за токсични отпадъци
Общество |Учени от Обединеното кралство направиха рядко откритие, свързано с гъбите
Наука и Здраве |Километрични опашки по бензиностациите и ограничения на покупките: Русия остава без гориво
Общество |Островът Ташироджима: Царството на котките
Любопитно |Цената на златото за първи път премина прага от 4 000 долара
Финанси |Борсов наблюдател: Нищо не може да спре възхода на Уолстрийт
Финанси | Коментари |Времето: Жълти, оранжеви и червени кодове за валежи в Северна България
България |ADVERTORIAL

Новоиздадените кредитни карти от Fibank са с още по-добри условия и атрактивни бонуси

Национална конференция за имотния пазар в еврозоната събира експерти, инвеститори и институции в София на 31 октомври

Коментари
Няма въведени кометари.