"Маугли" отново оживява на голям екран (видео)


Главният герой от сборника с разкази "Книга за джунглата“ на британския писател Ръдиард Киплинг, Маугли, оживява отново на голям екран.

Новият филм с името "Маугли" е дело на актьора и режисьор Анди Съркис. Самият той участва в продукцията чрез гласа на мечока Балу - един от приятелите на Маугли.

Главната роля на отгледаното от вълци човешкото дете е поверена на Роан Чанд. Партнират му отново като гласове Крисчън Бейл (пантерата Багира, която се опитва да подготви момчето за суровия свят), Бенедикт Къмбърбач (пак в ролята на злодей, но този път не дракон а тигъра Шир Хан), Кейт Бланшет (змията Каа) и др.

Анди Съркис ни показва един по-реалистичен поглед над дивото дете и неговата съдба. Отгледаното от вълчица момче, трябва да се научи да оцелява както сред дивите животни в джунглата така и пред жестокостта на хората, с която се сблъсква в един момент. Кой свят се оказва по-суров?

"Маугли" излиза по кината у нас през октомври. Да видим трейлъра, който Warner Bros Pictures представят.

 
Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Еврокомисията започва мащабна кампания за наемане на експерти за Службата по изкуствен интелект
Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Брюксел разследва внос от Балканите за предполагаемо заобикаляне на митата върху китайски стоки
ЕК отпуска още 3,47 млрд. евро за Украйна за осигуряването на изтребители, дронове, ракети и средства за ПВО
Милиони безработни и криза за таланти - защо работодателите не намират хора, а много млади висшисти трудно започват кариерата си?
Тестът с вестник на Уорън Бъфет, който може да спаси мениджърите от фатална грешка
75% от служителите определят Алианц България като страхотно място за работа
ЕЦБ прогнозира ускоряване на растежа на възнагражденията в еврозоната до 2027 г.
Връх Олимп и плажовете от десанта в Нормандия влязоха в Списъка на световното наследство на ЮНЕСКО
30 евро струва пренасянето на багаж с кон в последната 10-километрова отсечка до Седемте рилски езера
ЕК отпуска още 3,47 млрд. евро за Украйна за осигуряването на изтребители, дронове, ракети и средства за ПВО
9 идеи за безплатна реклама
От кариерни контакти до първа среща: LinkedIn се превръща в неочаквана платформа за запознанства
Елементарна логическа задача, на която повечето студенти в Харвард отговарят погрешно
Старите трамваи по линии 20 и 22 в София ще останат поне още 2 години
САЩ искат Азия да използва техните AI модели, но Китай доминира при по-евтините предложения
Сигнал за бомба опразнил столичния мол на "Цариградско шосе"
ЕС обвини компанията Temu, че e възпрепятствала проверка на Европейската комисия в Ирландия
Филмът „Подслон” на Драгомир Шолев с престижна награда от фестивала в Одеса (трейлър)
Глад за готови апартаменти в Пловдив на фона на прогнози за нов скок на имотните цени под тепетата
Българските газови резерви: Между мита и реалността
Под 9% от българските компании използват AI
Тася Тасова: Бизнесът печели от вероучението