Питър Динклидж и Ел Фанинг са последните оцелели в "I Think We’re Alone Now" (видео)
След като получи предимно добри ревюта на филмовия фестивал "Сънданс" в началото на годината, филмът "I Think We’re Alone Now" бе представен с нов трейлър.
Немалко разнищваната тема за края на света е разгледана отново от режисьорката Рийд Морано, спечелила награда "Еми" за "Историята на прислужницата", но тук тя хвърля малко по-различна светлина върху хипотетичния пост-апокалиптичен свят.
Дел (Петер Динглаж) е единственият човек, останал в света. Или поне той си мисли така, докато не го открива Грейс (Ел Фанинг). След изчезването на човешката раса Дел живее в идилично усамотение в малкия си опустял град, докато спокойствието му не е нарушено от младото и шумно момиче, чиято история и мотиви са напълно неясни. И което е още по-лошо - тя иска да остане.
Хвърлете поглед на трейлъра на "I Think We’re Alone Now", който се очаква да тръгне по кината в края на месец септември тази година.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Netflix се обръща към банка, за да проучи възможността за оферта за Warner Bros. Discovery
Компании |Коледните бонуси в Словения стават задължителни
ЕС |Бюджетната комисия подкрепи ограничаването на износа на горива
Политика |Дейността на фабриките в Китай намалява
Бизнес |Големите победители: Кои са финалистите в "Мениджър на годината 2025"?
Мениджър на годината 2025 |Круизен кораб с над 200 души на борда заседна в река Дунав заради ниско ниво на водите
Общество |„Киев пост“: Освен в Румъния, САЩ ще намалят военното си присъствие и в България, Унгария и Словакия
Свят |Българите плащат двойно по-ниски сметки за ток от средното за ЕС
Енергетика |В навечерието на Хелоуин: Тиквата може да крие токсични тайни
Любопитно |Си Дзинпин призовава азиатските държави да поддържат веригите за доставки стабилни и да работят заедно в „бурните“ времена
Икономика |Цените на петрола са се насочили към трети пореден месечен спад
Енергетика |Китай потвърди плановете си да изпрати астронавти на Луната до 2030 г.
Любопитно |KoHousing променя правилата на имотния пазар
Икономика | Advertorial |ADVERTORIAL
 
						Кредитните карти на Fibank вече предлагат разсрочване на вноски без оскъпяване
 
						Интер Експо Център представя изцяло обновен конгресен етаж и модернизирани изложбени зали – ново ниво в организацията на събития у нас
 
						 
                 
                			   
              	 
                           
                         
                                     
                                     
                                     
                                     
                                     
                                     
                                     
	                       
                               
                               
                           
                               
                               
                           
                               
                              
Коментари
Няма въведени кометари.