Какво ще прави Илон Мъск на рождения си ден?
Илон Мъск навършва утре 48 години. По повод рождения му ден той бе запитан от потребителка в Twitter, където често общува с публиката, как смята да прекара деня. "Някакви големи планове? Или просто почивка със семейството?", запита Реган Бек. "Ще работя по глобалната логистика на Tesla", отговори Мъск.
Проблемите с логистиката са най-големите предизвикателства, пред които Tesla е изправена в момента, отбелязва Business Insider.
"И Вие имате нужда от почивка, нали? (Да... дори Вие)", написа в отговор Реган Бек. Мъск ѝ отговори със знак, че е тъжен.
В настоящото второ тримесечие на годината Tesla се опитва да подобри рекорда си за брой превозни средства, доставени за тримесечие, който е 90 700 за финалните три месеца на 2018 г. Преди дни Мъск изпрати имейл до служителите си в компанията, в който написа, че "логистиката и финалните доставки са изключително важни". По-конкретно той каза, че Tesla може да успее, като прехвърли поръчки и акции, за да достигне до клиентите до края на тримесечието, който настъпва в неделя, на 30 юни. Мъск написа още, че "има търсене на варианти на коли, които са налични на местно ниво, но те не може да достигнат хората, които са поръчали тези варианти, преди края на тримесечието".
Tesla отдаде на проблемите с логистиката и системата за доставки разочароващите си резултати за първото тримесечие на 2019.
Това не е първият път, в който Мъск ще посвети рождения си ден на работа в Tesla. Миналата година в интервю за "Ню Йорк Таймс" той заяви, че е прекарал целия си 47-ми рожден ден в офисите на Tesla, надзиравайки забавеното производство на Модел 3 на компанията.
- Цяла нощ - няма приятели, нищо - сподели той.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Дигитален проект възстановява разпръснатите ръкописи на Леонардо да Винчи
Любопитно |Турция и Австралия искат 35% от световната енергия да бъде електрифицирана до 2035 г.
Свят |BofA предупреждава за „червени флагове" по отношение на американските акции
Финанси |Великобритания инвестира 1,1 млрд. паунда в национален суперкомпютър с изкуствен интелект
Свят |Бившият президент на УЕФА Мишел Платини заведе дело срещу ФИФА и президента ѝ Джани Инфантино
Спорт |Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Енергетика |Испанците вече харчат половината от заплатата си за наем, над 70% в Мадрид и Барселона
Свят |Поздравления за повишението! Сигурни ли сте, че го искате?
Техники за успех |Любомир Качамаков: Необходимо е ясно, предвидимо и устойчиво планиране
5-а годишна конференция за строителство и инвестиции |Времето: Нова порция следобедни валежи
България |На днешната дата, 9 юни. Рождениците днес
На днешната дата |ЦИК обяви имената на 240-те депутати в 52-рото Народно събрание
Политика |Франция и Германия се отказаха от проекта за съвместен изтребител
ЕС |ADVERTORIAL
Алианц Банк България и Групата на ЕИБ осигуряват 340 млн. евро за бизнеса в България
Национална библиотека „Св. св. Кирил и Методий“ и blink обединяват усилия в дарителска кампания за реставрацията на емблематичната сграда на библиотеката
Коментари
Няма въведени кометари.